FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Najlepsze wędliny zwyciężyły!


Największą wartością dla producenta z pewnością jest docenienie jego produktów przez konsumentów. Bo to oni każdego dnia wybierając miejsce zakupu i produkty, nadają sens pracy, jaką wkłada się w ich przygotowanie. Jeśli smakują, to jest to największe uznanie i radość. Kiedy jeszcze eksperci i profesjonaliści potwierdzą, że produkt jest najwyższej jakości, to sukces jest pełny. 

Szczególnie dumni ze swoich produktów mogą być właściciele i pracownicy firmy Matthias z województwa lubelskiego w Kolonii Zamek, gdyż 17 maja 2018 r. w Warszawie ich ciężka praca i pasja do tworzenia wyjątkowych wędlin została nagrodzona.

Pasztetowa, salceson ozorkowy, kiełbasa podlaska, flaczki firmowe oraz pieczeń firmowa zdobyły tytuł "Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym- Wiosna 2018" pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tytuł ten przyznawany jest przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego. 

Zwycięskie wędliny wyróżnia przede wszystkim najwyżej klasy mięso, unikatowe przyprawy, oryginalna receptura wytworzenia, historia, a także wysoka mięsność. 

Kiełbasa podlaska                                          Pasztetowa wiejska

Pieczeń rzymska                                                 Salceson czarny

 

 

 

Zakład Przetwórstwa Mięsa "Matthias" Sp. z o.o.


Autor: Materiał promocyjny firmy ZPM MATTHIAS

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.