FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Najlepszy dostawca mięsa na Śląsku- ARAD

  

   Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ARAD”, działające obecnie jako Spółka Jawna, powstała w 1993 roku.  W wyniku dynamicznego rozwoju, obecnie prowadzi pełną i szeroką działalność w zakresie rozbioru mięsa; wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz drobiu, pochodzącego od naszych krajowych producentów i sprawdzonych ubojni spełniających wymogi Unii Europejskiej.

   Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów i dają gwarancję żywności bezpiecznej dla zdrowia. Jesteśmy pod stałym nadzorem  WIS-u, SANEPID-u oraz mamy wdrożony system HACCAP mówi Elżbieta Nagły.

   Szczególny nacisk kładziemy na rygorystyczne przestrzeganie norm technologicznych, czego wynikiem jest pełne bezpieczeństwo zdrowotne, produkowanej w firmie ARAD żywności - dodaje Elżbieta Nagły.

   Ciągłość i pewność dostaw surowca przekłada się na wysoką i stabilną jakość, co przy zaawansowanej technologii przetwórstwa, bogatej bazie chłodniczej i transportowej, pozwala na oferowanie towaru najwyższej jakości. Wynikiem tego jest uznanie oraz wysoka i pozytywna opinia specjalistów z branży; zakładów produkujących wysokiej jakości wędliny, sklepów mięsno –wędliniarskich, gastronomii – sieci hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli itp.

   Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, na zamówienie oraz exportową na rynek unii europejskiej, rynek wschodni i azjatycki.

   Za sukcesem firmy stoją wykwalifikowani pracownicy, którzy poprzez swoje umiejętności oraz zaangażowanie przyczyniają się do poszerzenia grona zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą.

                                                                      W imieniu zarządu firmy zapraszam do współpracy

                                                                                                              Elżbieta Nagły

                                                                                              tel. 501  173 056 lub 660 427 240

                                                                                                    ela.nagly@pwarad.com

 

Więcej informacji o firmie ARAD klikając tutaj.