FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Nomax Trading najbardziej rozpoznawalną marką wśród dostawców osłonek tekstylnych i siatek wędliniarskich

Markę Nomax Trading rozpoznaje 68% respondentów - osób odpowiedzialnych za zakup opakowań do wędlin pracujących w zakładach mięsnych w Polsce.  Tak wynika z ilościowych i jakościowych badań rynku komponentów do wędlin zrealizowanych  przez TNS Polska (dawniej TNS Pentor) w marcu br. Nomax Trading jest najbardziej rozpoznawalną marką, zarówno jeśli chodzi o badanie wspomaganej (68%), jak i spontanicznej znajomości marek (34%).

- Nasza marka wywodzi się z ponad 20-letniej tradycji w zaopatrzeniu branży mięsnej – podsumowuje Anna Domagała, prezes zarządu Nomax Trading sp. z o.o. – W ostatnim czasie wzmocniliśmy działania promocyjne, które na pewno mają wpływ na budowanie rozpoznawalności marki w świadomości odbiorców. Jest nam niezmiernie miło, że wszelkie starania zaowocowały tak dobrym wynikiem potwierdzonym w badaniach rynkowych – dodaje.

Badanie rynku komponentów do wędlin zostało przeprowadzone na zlecenie Nomax Trading przez TNS Polska w marcu br. na reprezentatywnej próbie 220 respondentów, będących przedstawicielami firm zajmujących się przetwórstwem mięsa i produkcją wędlin. Celem badania było określenie znajomości marek dostawców komponentów do wędlin, zbadanie potencjału i tendencji występujących na rynku oraz udziału rynkowego poszczególnych firm z branży. Badaniu ilościowemu towarzyszyła część jakościowa oparta o pogłębione wywiady dotycząca współpracy zakładów mięsnych z dostawcami.

Nomax Trading zaopatruje przemysł mięsny. Firma specjalizuje się w sprzedaży i produkcji siatek wędliniarskich i osłonek tekstylnych na rynku polskim i zagranicznym. Topowe marki produktów dostarczane przez Nomax Trading to: siatki elastyczne do wędlin NomaNet, osłonki tekstylne Viscoflex, osłonki z przyprawami Spatex oraz folia celulozowa NomaFilm. Roczna produkcja to ponad 40 tys. km siatek wędliniarskich i 3,5 mln sztuk osłonek. Nomax Trading dostarcza produkty bezpośrednio do zakładów mięsnych w kraju oraz współpracuje z ponad 100 zagranicznymi dystrybutorami w 36 krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Więcej informacji o firmie Nomax Trading klikając tutaj.


Autor: Materiał promocyjny NOMAX TRADING

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.