FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Nowa odsłona Peklimaru

W przededniu jubileuszu 25-lecia firmy chcemy pokazać się naszym Odbiorcom w nowej odsłonie.

Prezentujemy przede wszystkim nowe logo, które z jednej strony jest naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, a z drugiej – zapowiedzią wielu pozytywnych zmian, które czekają w najbliższym czasie samą markę oraz ofertę produktową Peklimaru. Zmiany w identyfikacji podkreślają także wizerunek Peklimaru jako nowoczesnej firmy, kierującej się wysoką jakością i najlepszymi praktykami zarządzania.

W projekcie zmieniono liternictwo oraz uszlachetniono kolorystykę. Dzięki temu logo po liftingu stało się bardziej czytelne oraz ułatwia konsumentom łatwiejsze i szybsze zidentyfikowanie go z Peklimarem.

Zmianie uległy także opakowania produktów. Podążając za współczesnymi trendami- w myśl zasady mniej znaczy więcej- obecne projekty są jasne, przejrzyste, lekkie, świeże i apetyczne. W centrum uwagi jest produkt i jego największe walory. Co wyróżnia nasze projekty, to transparentność- zależy nam aby Klient widział produkt zanim po niego sięgnie. Nowe opakowania z pewnością zwrócą na siebie uwagę i będą kusić swoim nowym obliczem. 

 

Peklimar