FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Nowoczesne lady chłodnicze firmy CRIOCABIN

Lady chłodnicze CRIOCABIN stanowią niezbędny element wyposażenia sklepów mięsnych. Dzięki nim towary z ekspozycji prezentują się atrakcyjnie, a całość stoiska przyciąga wzrok klienta.

Firma ITALFROST jest przedstawicielem na rynek polski włoskiej firmy CRIOCABIN, która produkuje urządzenia chłodnicze do sklepów, supermarketów, piekarń i barów. Są to lady, regały o najnowszym design, doskonałej wizualizacji prezentowanych w nich produktów żywnościowych.

Nacisk na detale, doświadczenie projektantów koncentrujących się na opracowaniu wyjątkowego produktu to recepta firmy CRIOCABIN na nowe, niebanalne i ekskluzywne rozwiązania ekspozycji chłodzonych produktów żywnościowych.

Lady cechuje atrakcyjna linia i doskonała wizualizacja. Każdy klient ma możliwość dopasowania ciągów urządzeń do wielkości i kształtu powierzchni handlowej.

Idea sprowadza się do dostosowania urządzeń chłodniczych do zmiennych przyzwyczajeń żywieniowych klientów i jednocześnie wdrożenie nowych, funkcjonalnych rozwiązań. Klient ma możliwość personalizacji i dopasowania wykończenia lad według jego pomysłu.

Projektujemy i oferujemy innowacyjne rozwiązania na wyposażenie punktów sprzedaży pod klucz. Dokładnie analizujemy rynek i potrzeby naszych klientów, a nie tylko proponujemy gotowe produkty. Inżynierowie Criocabin opracowują nowe koncepcje ekspozycji, kompletne rozwiązania odpowiadające wymaganiom nowoczesnego handlu detalicznego.

Firma ma ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji lad chłodniczych z prostą szybą. Pierwsza lada w takim formacie została zamontowana w Polsce 9 lat temu. Była to lada EBONY do ekspozycji mięsa i wędlin. W ciągu tych lat wszyscy producenci skierowali uwagę swoich projektantów na nowy, zaproponowany przez CRIOCABIN design.

Lada chłodnicza EBONY

Obecnie najnowszy produkt oferowany przez nas to lada chłodnicza ETOILE

W ladzie tej zastosowano rozwiązania niespotykane gdzie-indziej. Przede wszystkim zmniejszono narożniki w modelu D, dzięki czemu powiększa się przestrzeń przeznaczona dla prostych elementów. Jednocześnie opracowano dwa systemy chłodzenia przeznaczone do ekspozycji świeżego mięsa, a utrzymujące wysoką wilgotność w ladzie dochodzącą do 90%. Mając na uwadze sprzedaż produktów ciepłych, zastosowano dwa systemy lady ciepłej COMBI (BM i ciepły stół) z regulowanym i wyłączalnym ciepłym nadmuchem dla każdego systemu osobno.

Panel sterowania lada ciepłą.

Szczególną uwagę należy zwrócić na ladę typ ENIXEL z prostymi szybami, która znalazła uznanie wielu klientów na terenie Polski zarówno w specjalistycznych sklepach mięsno-wędliniarskich jak i w supermarketach. Lada ma zastosowanie dla wszystkich artykułów żywnościowych wymagających chłodzenia oraz produktów ciepłych. Szyby otwierane do góry, cała konstrukcja wykonana ze stali INOX AISI 304, możliwość zakupu lady z chłodzonymi zasobnikami dolnymi lub bez, z agregatem wewnętrznym lub przygotowanej do zasilania zewnętrznego, pozwalają na zastosowanie jej we wszystkich rodzajach sklepów.

Lada chłodnicza ENIXE

Producent nie zapomniał również o ekonomicznej stronie zakupów urządzeń chłodniczych. Oferujemy ladę chłodnicza typ EXTRA z prostą szybą frontową i dolnymi chłodzonymi przechowalnikami. Lada dostępna jest również w wersjach na produkty ciepłe. Agregat wewnętrzny pozwala na jej zastosowanie w również w małych sklepach. Przygotowanie do zasilania agregatem zewnętrznym pozwala na budowanie ciągów w większych sklepach.

Lada chłodnicza EXTRA

Klienci przyzwyczajeni do lad chłodniczych z giętą szybą mają do wyboru dwa urządzenia : EVODUE oraz ELECTA. Przed zakupem urządzeń, należy zadać sobie pytanie: „Czy jesteśmy zadowoleni z konwencjonalnych produktów lub czy szukamy produktów, które poruszają nasze odczucia). Lady te charakteryzują się ekspresyjnymi, dynamicznymi formami, wzbudzającymi emocje. Z dala od standardowych konwencji! Odpowiednie ich wersje dedykowane są do ekspozycji i sprzedaży wszystkich rodzajów artykułów żywnościowych : mięsa, wędlin, serów, ryb surówek, ciast i pieczywa.

Lada chłodnicza ELECTA

Aby podkreślić standard delikatesów orz powiększyć powierzchnię ekspozycyjną, proponujemy regał chłodniczy ERIDE. Umieszczany za lada chłodniczą daje wiele możliwości prezentowania towaru. Klienci, którzy zastosowali w swoich sklepach to rozwiązanie, wykorzystują ERIDE do zawieszania i układania promowanych produktów wędliniarskich. Specjalne oświetlenie CRIOLED przyciąga wzrok klientów i daje efekt podkreślający jakość wyrobów oraz stwarza przyjazny zakupom klimat.

Regał chłodniczy ERIDE

Reasumując, proponujemy i oferujemy wyposażenie, które stworzy niekonwencjonalny klimat sklepów, delikatesów i supermarketów. Wszystkie produkty można naleźć na naszych stronach internetowych:

https://ladychlodnicze.com.pl/

https://krajalnicesklepowe.pl/

https://regaly-sklepowe.pl/

 

 

Lady chłodnicze do wyposażenia sklepów - "ITALFROST - DE RIGO - GS" Sp. z o. o.

 

Czytaj także:

 

Lady chłodnicze do ekspozycji świeżego mięsa

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.