FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Organizacja przestrzeni sklepowej oraz jej wyposażenie - eformula.pl

 

Co wiedzą właściciele najlepszych i najbardziej dochodowych sklepów?

-trzeba być konkurencyjnym cenowo na rynku,

-należy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów,

-śledzić wyprzedzać działania konkurencji a przynajmniej i odpowiednio na nie reagować

-posiadać nie tylko dobrze dobraną ofertę produktów czy usług - ale w równej mierze zadbać o otoczenie sklepu, budynek czy lokal, przyjazną atmosferę - miłą obsługę i odpowiedni wystrój

-właściwe zagospodarowanie przestrzeni, odpowiednie do tego wyposażenie mają ogromy wpływ na zadowolenie klientów a w konsekwencji na obroty sklepu.

Jak stać się właścicielem dobrego i bardzo dochodowego sklepu?

Wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego i portalu wiedzy eformula.pl, który specjalizuje się w kompleksowej organizacji przestrzeni sklepowej oraz jej wyposażaniu a także w doradztwie i szkoleniach zarówno dla właścicieli jak i personelu sklepu.

Do odpowiedniej aranżacji powierzchni oraz nadania lokalowi unikatowego nastroju potrzebne są: odpowiednie pomiary, projekt, wiedza, zaangażowanie fachowców oraz czas.

Doświadczenie w zarządzaniu sklepami własnymi i sieciami sklepów, doświadczenia we współpracy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń do wyposażenia punktów handlowych, pozwalają szybko przygotować (bez żadnych zobowiązań zakupowych) pełną, zwykle kilku-wariantową ofertę, zależną od priorytetów klienta, a także udzielić profesjonalnej porady przy wyborze najlepszych urządzeń.

Masz pytania? Chcesz mieć więcej klientów w sklepie? Chcesz by klienci kupowali więcej? 
 
Zadzwoń lub napisz: biuro.formula@gmail.com   +48 602102403
 
Sprawdź też nasze gotowe rozwiązania:  https://eformula.pl/pl/c/Kuszaca-prezentacja-komplety-pojemnikow/80
 
Czytaj także:
 
 
 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.