FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Oświetlenie Sklepowe Led - Mateusz Baryś Messa Light

 
 
"W sklepie mięsnym najlepiej zastosować oprawy oświetleniowe ze specjalnym filtrem" - mówi Mateusz Baryś, właściciel Messa Light w rozmowie z Portalem FirmyMiesne.pl.
 
 
Remigiusz Zagraba: Dlaczego oświetlenie sklepu mięsnego jest tak ważne?
 
Mateusz Baryś: Dobranie odpowiednich źródeł światła to bardzo istotny etap projektowania każdej przestrzeni handlowej. W przypadku sklepów mięsnych, oferujących produkty spożywcze o krótkim terminie przydatności, które powinny cechować się świeżością, bardzo dużą rolę odgrywa ich wygląd, a więc kolor. Zastosowanie profesjonalnego oświetlenia w sklepie, w którym sprzedawane jest mięso, wędliny lub produkty garmażeryjne, może w znaczący sposób wpłynąć na podjęcie decyzji zakupowej przez Klientów. Nowoczesne oprawy LED wyposażone w specjalnie dobrane filtry i posiadające odpowiednią barwę światła potrafią podkreślić naturalny kolor żywności. To z kolei sprawia, że mięso wygląda po prostu świeżo. Ponadto specjalistyczne oświetlenie bazujące na technologii LED nie wpływa negatywnie na oferowane produkty, gdyż nie zawiera rtęci oraz innego rodzaju substancji, które mogą być szkodliwe dla żywności. Dodatkowym plusem jest także duża wydajność profesjonalnych opraw LED oraz ich energooszczędność i minimalistyczny wygląd.
 
R.Z.: Niektóre  produkty spożywcze wymagają zastosowania specjalistycznego rodzaju oświetlenia. Które z opraw poleca Pan szczególnie do mięsa i wędlin?
 
M.B.: To prawda, że typ oświetlenia powinien być dostosowany do rodzaju sprzedawanej żywności. Wynika to z faktu, że nie każda barwa jest dedykowana konkretnym rodzajom produktów spożywczych. Weźmy na przykład owoce morza – w ich przypadku zaleca się zastosowanie światła w odcieniu niebieskim, który z kolei nie wpływa korzystanie na wygląd wyrobów mięsnych. Tak jak wspomniałem wcześniej w sklepie mięsnym najlepiej zastosować oprawy oświetleniowe ze specjalnym filtrem (od koloru jasno różowego aż do ciemnoczerwonego, w zależności od gatunku mięsa) bądź modułem ledowym, który przeznaczony jest do wyeksponowania produktów spożywczych. Jako osoba pracująca na co dzień z profesjonalnymi oprawami oświetleniowymi, uważam że dobrym pomysłem jest zastosowanie w sklepie mięsnym reflektorów LED mocowanych do szynoprzewodu. Polecam ten rodzaj opraw ze względu na ich bardzo szybki i prosty montaż, można je zamocować zarówno bezpośrednio do sufitu jak i zwiesić na preferowaną wysokość. Dodatkowo wykonanie z wysokiej jakości aluminium, wpływa znacząco na trwałość tego typu opraw.
 
R.Z.: Ciekawym produktem wydają się reflektory LED SPOT, które dedykowane są dla sklepów spożywczych, w tym mięsnych, czym się one charakteryzują ?
 
M.B.: Poza dużą estetyką wykonania oraz nowoczesnym wyglądem, reflektory LED SPOT posiadają szereg zalet wpływających na ich funkcjonalność. Przede wszystkim wyposażone zostały w specjalne filtry do mięsa, zapewniające odpowiednią temperaturę barwową, a tym samy przekładające się na świeży i naturalny wygląd żywności. Dodatkowym atutem reflektorów LED SPOT jest także opcja precyzyjnego doświetlenia wyznaczonej powierzchni oraz możliwość zastosowania specjalistycznego odbłyśnika, oferującego różne kąty rozsyłu światła - wynoszące 15, 30, 45 lub 60 stopni. Rzeczą, którą cenią sobie nasi Klienci jest także możliwość montażu oferowanych przez nas opraw bezpośrednio do bazy nastropowej lub dołączonego do zestawu szynoprzewodu. Reflektory LED SPOT, dostępne są w trzech uniwersalnych wersjach kolorystycznych - odcieniu białym, czarnym oraz szarym, dzięki czemu pasują do większości przestrzeni handlowych. Dodatkowo cechują się zadowalającą żywotnością (nawet do 50000 godzin) oraz o 60% niższym poborem energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych świetlówek.
 
R.Z.: Na jakie korzyści może liczyć klient podejmując współpracę z Państwa firmą?
 
M.B.: Klienci cenią sobie współpracę z firmą Messa-Light z kilku różnych powodów. Przede wszystkim zapewniamy szybką realizację powierzonych nam zamówień. Ponadto Klienci decydujący się na zakup produkowanych przez nas opraw oświetleniowych, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne, którego udzielą im nasi wykwalifikowani pracownicy. W zależności od konkretnych potrzeb, oferowane przez nas doradztwo może obejmować także przygotowanie precyzyjnego projektu natężenia oświetlenia wraz z uwzględnieniem rozmieszczenia poszczególnych opraw. W Messa-Light każde zamówienie traktujemy w sposób całkowicie indywidualny oraz zawsze staramy się dostosować do potrzeb Klienta - uwzględniając jego sugestie i wszystkie przedstawione nam oczekiwania. Warto także wspomnieć, że Klienci współpracujący z naszą firmą, mogą liczyć na 5 letni okres gwarancyjny zakupionych opraw oświetleniowych.
 
R.Z.: Messa-Light to firma, która ma 7-letnie doświadczenie w branży oświetleniowej. Jak Pan widzi rozwój firmy i jak będzie wyglądała za kolejne 7 lat ?
 
M.B.: Trudno jest mi odpowiedzieć na pytanie, w jakim miejscu chciałbym widzieć swoją firmę po upływie kolejnych 7 lat jej działalności. Na pewno chciałbym, aby firma Messa-Light w dalszym ciągu spełniała oczekiwania Klientów, a także rozbudowywała swoje zaplecze produktowe. Jestem przekonany, że przez kolejne lata będziemy dążyć do dalszego unowocześniania naszych opraw oświetleniowych - zarówno pod względem technologii wykorzystywanych do ich produkcji, jak i wyglądu samych opraw. Jestem także pewien, że nie ustaniemy w próbach dostosowywania naszych wyrobów do zmieniających się trendów w branży oświetleniowej. Mogę za to powiedzieć, że celem który stawiam sobie i swojej firmie na najbliższe lata, jest nawiązanie współpracy z największymi - zarówno w Polsce, jak i Europie - sieciami sklepów. Mam nadzieję, że przypominając sobie te słowa za 7 lat będę mógł z czystym sumieniem powiedzieć, że udało mi się zrealizować wszystkie swoje założenia.
 
Więcej informacji klikając w poniższy link:

Autor: Materiał promocyjny firmy MESSA LIGHT

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.