FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Paróweczki maślane Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy PRODUKTEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 

Gorące lub zimne parówki lubią wszyscy i wszędzie. Dzieciom  na ogół smakują miękkie wędliny, dlatego parówki to ich ulubione danie. Dorośli także chętnie jadają takie produkty wykorzystując je do pożywnych potraw lub jako prowiant na rodzinne wyprawy. Jak wiemy parówki są sobie nierówne, dlatego wśród wielu rodzajów parówek dostępnych na rynku warto wybrać te, których jakość została potwierdzona przez specjalistów w zakresie żywienia.

Paróweczki Maślane Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy zostały nagrodzone przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie i otrzymały tytuł Produkt Najwyższej Jakości w przemyśle mięsnym. Jest to produkt, o którego walorach smakowych przekonało się już wielu zadowolonych konsumentów. Wyjątkowo delikatny maślany smak oraz wysoka mięsność sprawiają, że paróweczki maślane to idealna propozycja zarówno na szkolne śniadania jak i rodzinną kolację.

 

Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o.- Śmiłowo


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM HENRYKA STOKŁOSY

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.