FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Parówki dla dzieci producent - ”Kacperki”– nowy produkt firmy Konarczak bez konserwantów

Parówki należą do grona produktów uwielbianych przez dzieci. Te delikatne kiełbaski w sam raz nadają się na przekąskę dla każdego maluszka. Jednak w wielu parówkach, przeznaczonych dla najmłodszych, stosowany jest MOM i substancje konserwujące, a czystego mięsa jest w nich niewiele. Większość dostępnych na rynku parówek dla dzieci nie zawiera składników odżywczych, dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego, zdrowego produktu dla swojej pociechy.

Parówki Kacperki firmy Konarczak to produkt dedykowany dla dzieci, niezawierający w swoim składzie niebezpiecznych dla zdrowia substancji i konserwantów. Kacperki są wyrobem peklowanym, wędzonym, parzonym oraz homogenizowanym, wzbogaconym o składniki odżywcze, korzystne dla młodego organizmu. To parówki o wysokiej mięsności - składają się z aż 85% mięsa wieprzowego. Istotny jest również fakt, że Kacperki, jako jedne z niewielu produktów tego typu, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia glutaminianów ani azotanów. Opakowanie mieści 6 sztuk parówek – około 250 gram.

Parówki Kacperki to wyrób o dużej wartości odżywczej, idealny dla najmłodszych łasuchów. Skład produktu opracowany został z myślą o potrzebach żywieniowych dziecka.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.