FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Parówki light – niskotłuszczowe z indyka - Zakład Mięsny Skiba

Parówki to ulubione danie mięsne dzieci, ale nie tylko, bo jedzą je także dorośli. Parówki w wersji light, zwłaszcza takie, które zawierają niewielką zawartość tłuszczu są najczęściej wybierane przez osoby dbające o zdrowy tryb życia a także będące na diecie.

Parówki z piersią indyczą to nowa propozycja Zakładów Mięsnych Skiba. Są stworzone z myślą o zdrowym, świadomym odżywianiu. Wyprodukowane z wartościowego i niskokalorycznego mięsa indyczego.

Mięso z indyka jest chudsze i zawiera o wiele mniej tłuszczu niż mięso wieprzowe

Dzięki specjalnie skomponowanej recepturze nie musimy wystrzegać się tego smacznego produktu a jednocześnie dbamy o smukłą i zgrabną sylwetkę. Miękka i delikatna konsystencja a także zachęcający, apetyczny wygląd sprawiły, że od momentu wprowadzenia zyskały grono stałych, wiernych klientów. Są produkowane w ściśle, kontrolowanych warunkach, gdyż firma nadrzędne znaczenie kładzie na bezpieczeństwo żywności. Podczas etapu produkcji obowiązują najsurowsze normy systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności IFS a także zasady dobrej praktyki produkcyjnej (GMP i GHP).

Dodatkowo warto wspomnieć, że Zakłady Mięsne Skiba to jedna z niewielu firm produkujących wyroby w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

Produkty są dostępne w  każdym z siedemdziesięciu sklepów firmowych Zakładów Mięsnych Skiba a także w ośmiu hurtowniach zlokalizowanych na terenie Polski północnej.

Są pakowane map, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu. Szczegółowe informacje dostępne są po kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 52 39 65 600.

 

Zakłady Mięsne Skiba


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM SKIBA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.