FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Plastikowe pojemniki na mięso - czyli jaka skrzynka najlepsza?

Plastikowe pojemniki na mięso to element niezbędny w każdej masarni, zakładzie mięsnym, czy sklepie. Pojemniki wykorzystywane są do przechowywania produktów mięsnych, drobiarskich oraz ryb. Mają też inne przeznaczenie - służą do transportowania mięsa, jak również przewożenia piskląt. W takich pojemnikach dostarczane jest mięso oraz wędliny do sklepów spożywczych, sieci handlowych oraz hurtowni. Dlatego przy wyborze odpowiedniego rodzaju pojemników warto zasięgnąć informacji, jaką skrzynkę wybrać.

W procesie rozbioru mięsa i przechowywania w chłodni polecane są pojemniki o większej nośności do 150 kg, które można ustawić w słupku, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca w magazynie chłodniczym. Najbardziej odpowiednia w tym przypadku jest pojemnik transportowy 800/600/450.

 

Przy wyborze skrzynki warto zwrócić uwagę na preferencje zamówieniowe naszego kontrahenta, wybieramy taką wielkość, która mniej więcej odpowiada stałym zamówieniom kilogramowym produktu. Niezbyt dobrze wygląda skrzynka przepełniona mięsem lub taka, w której produkt zakrywa jedynie dno. Uniwersalnym rozwiązaniem jest skrzynka 600/400/300.

Do transportu wędlin, mięsa idealnym rozwiązaniem są skrzynki transportowe z pokrywą. Zapewniają one świeżość i bezpieczeństwo produktu. Wszytskie pokrywy posiadają atesty PZH na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami.

  

  

Pojemniki wykonane są z tworzyw odpornych na zmiany temperatur (polietylen oraz polipropylen) - zachowają swoje właściwości zarówno przy -30 jak i +60 stopniach Celsjusza. Posiadają atesty higieny oraz są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach, takich jak biały, żółty, czerwony, niebieski, zielony, szary. 

Jeśli stoicie Państwo przed wyborem skrzynek do mięsa i chcecie cieszyć się z długiego użytkowania to z pewnością polecamy produkty firmy Artech z Łodzi - lidera w dziedzinie opakowań produktów dla ferm drobiarskich, zakładów mięsnych, producentów owoców i warzyw oraz piekarni.

Pojemniki plastikowe na żywność - Artech


Autor: Materiał promocyjny firmy ARTECH
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.