FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Prezentacja produktów Grupy Polskie Gęsi na Kongresie Szefów Kuchni w Warszawie

W dniach 9 i 10 października 2018 r. w Warszawie odbył się prestiżowy w branży gastronomicznej Kongres Polskich Szefów Kuchni.

Jednym z wystawców była Grupa Polskie Gęsi, która nie tylko zaprezentowała ciekawe produkty oparte na mięsie z gęsiny, ale także promowała zdrowy styl życia oparty na polskiej tradycji i dziedzictwie narodowym.

Ogromnym hitem i pozytywnym zaskoczeniem był farsz z mięsa gęsiego do pierogów, oparty w 100% na tym surowcu, upieczony w smalcu gęsim, następnie rozdrobniony i delikatnie wzbogaconym kilkoma naturalnymi przyprawami.

Wielu szefów kuchni wykazało ogromny entuzjazm co do jego jakości i smaku, gdyż m.in. ziarnista struktura farszu, (3-4 mm) umożliwia konsumentowi delektowanie się kawałkami aromatycznego mięsa gęsiego. Dodatkowo farsz po podgrzaniu uzyskuje dobrą smarowność, co daje szerokie możliwości zastosowania. Ponadto farsz jest wygodny w użyciu, gdyż posiada 360-dniowy termin przydatności do spożycia, dzięki jego mrożonej formie. Opakowanie jednostkowe to 5 kg a zbiorcze 10 kg.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną listą produktów dla gastronomii na stronie. 

polskiegesi.pl (kliknij tutaj)

 

 

TRADYCYJNE PRZYSMAKI Z GĘSI dla GASTRONOMII

Grupa Polskie Gęsi
Tuchlino 127
83-340 Sierakowice, Polska

E-mail: sklep@polskiegesi.pl;   www.polskiegesi.pl

Telefon+48 506 960 024; 58/681-93-77

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy "Drobgen", autor: Remigiusz Zagraba
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.