FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Producent wędlin tradycyjnych z lubelskiego Ryjek - szynka wiejska, kiełbasa wiejska nasutowska oraz szynkowa

Współczesny konsument dokonując wyborów żywieniowych kieruje się głównie wartościami odżywczymi produktów. W dobie konserwantów niełatwo jest znaleźć wyrób naturalny i jednocześnie smaczny, a wymagania klientów odnośnie jakości stale rosną. Firma Ryjek dbając o najwyższą jakość swoich wyrobów, wychodzi naprzeciw wymagającym klientom, proponując zarówno smaczne, jak i zdrowe produkty. Jest to zapewne nierozerwalnie połączone z faktem, iż zakład mięsny Ryjek specjalizuje się w produkcji tradycyjnych wyrobów wędliniarskich, wśród których można znaleźć produkty oparte na staropolskich recepturach. Za świetny przykład może posłużyć chociażby kiełbasa szynkowa, która  w swoim składzie zawiera wieprzowinę wysokiej jakości z grubych części jedynki wieprzowej.

Ponadto w ofercie firmy Ryjek można znaleźć szynkę wiejską domową z tłuszczykiem, której receptura jest chlubą Zakładu. Jest to jedyna taka szynka wiejska na lokalnym rynku wędliniarskim, gdyż wyrabiana zgodnie z wieloletnim, ściśle strzeżonym przepisem. Trzecim wyrobem, o którym warto wspomnieć jest kiełbasa wiejska nasutowska, produkowana z mięsa wieprzowego z dodatkiem wołowiny.

Zakład od lat posiada swoją siedzibę w województwie lubelskim, gdzie prowadzi ubój trzody i bydła oraz przetwórstwo, obejmujące wytwarzanie wędzonek i kiełbas. Spełnia on wszystkie wymogi unijne, a nad procesem produkcji nieustannie czuwa nadzór Inspekcji Weterynaryjnej. Właściciele przywiązują również bardzo dużą wagę do higieny, produkcji oraz jakości zdrowotnej wyrobów. Stanowią one priorytet w działalności firmy.

Producent wędlin tradycyjnych- Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Ryjek"- lubelskie


Autor: Materiał promocyjny firmy ZPM RYJEK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.