FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Produkty drobiowe - producent śląskie

Zakład Mięsny POLIWCZAK w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie odbiorców wyrobami drobiowymi wzbogacił ofertę o produkty oparte na mięsie z kurczaka. Zawarte w nich ciekawe przyprawy, które podkreślają walory tego delikatnego mięsa i aspekt prozdrowotny sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie a powiedzenie, że kurczak jest bez smaku, przestaje być aktualne.

Jak pokazuje poniższa oferta, drób nie musi być nudny :


Kurczak złoty

Wyśmienity, parzony wyrób produkowany jest wyłącznie z mięsa kurcząt. Kruchość zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów, a wyrafinowany smak sprawi, że ta wędlina będzie ulubioną przekąską klientów.

Filet z kurczaka pieczony

Doskonałe i delikatne mięso z kurczaka, kruche, a zarazem soczyste. Niebywały aromat i smakowity charakter zyskuje podczas pieczenia. Głównymi zaletami pieczonego fileta z kurczaka są:

  • wysoka zawartość białka,

  • niska zawartości tłuszczu i cholesterolu,

  • niespotykane walory smakowe.

Filet z kurczaka faszerowany

Wyśmienity wyrób drobiowy, w którym delikatny farsz mięsny zawijany jest ręcznie w soczysty płat z piersi kurcząt, ze skórą. Dzięki aromatycznym przyprawom filet zyskuje niespotykany charakter.

 

Parówki drobiowe z kurczaka
 

Parówki czysto drobiowe 85% mięsa, wędzone i parzone. Starannie wyselekcjonowane składniki drobiowe nadają parówkom delikatności i lekko słodkawy smaku. Są chętnie wybierane przez dzieci. Sprawdzą się jako przekąska, nie tylko po podgrzaniu, ale i na zimno.

 

Kiełbasa krucha z kurczaka

Kiełbasa z piersi kurczaka, w osłonce naturalnej, wędzona i parzona. Kiełbasa o wysokiej (95%) mięsności, soczysta i krucha, odpowiednio doprawiona oryginalną kompozycją naturalnych przypraw, i o charakterystycznym wyraźnym aromacie wędzenia znajduje szerokie zastosowanie kulinarne, także jako przekąska na zimno.

 

To tylko część oferty mysłowickiej firmy POLIWCZAK– do zapoznania się z całą gamą oferowanych produktów zapraszamy na stronę internetową www.poliwczak.com.pl


…i już życzymy Smacznego!

 

Zakład Mięsny POLIWCZAK Spółka Jawna

 

telefon: 32 2252026                     e-mail:info@poliwczak.com.pl         www: poliwczak.com.pl             

 


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM POLIWCZAK

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.