FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Restauracja oferuje wyborną kuchnię opartą o polskie tradycje - Chata z Zalipia

„Klimat naszej restauracji jest niepowtarzalny. Jesteśmy wzorowani na tradycyjnych chatach z miejscowości Zalipie” – mówi Mateusz Burzawa, manager restauracji Chata z Zalipia.

 

Specjalizujecie się Państwo w organizowaniu imprez okolicznościowych. Co możecie zaproponować klientom?

Jako firma z mocną marką na Śląskim rynku gwarantujemy profesjonalną obsługę. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego typu imprez okolicznościowych – urodzin, chrzcin, wesel, studniówek, komunii.

Organizujemy również spotkania integracyjne dla firm, wynajmujemy sale jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju pokazy czy szkolenia.

Zapewniamy dekorację, wykwintny dobór dań, wysoką estetykę serwowanych potraw oraz mistrzowską obsługę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przyjęć, bankietów, konferencji, oraz innych wydarzeń.
 

Co jest Państwa specjalnością?

Restauracja oferuje wyborną kuchnię opartą o polskie tradycje. Szefowie Kuchni serwują autorskie dania, a ich doświadczenie i kreatywność zaowocowały wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami.

Naszą specjalnością jest tradycyjna rolada wołowa, która wygrała wiele konkursów oraz żeberka w oprawce miodowej.

 

Czy poszukujecie Państwo dostawców mięsa i wędlin? Jeśli tak, to jakie są Państwa wymagania wobec nich?

.....

Jak często realizowane są u Państwa dostawy mięsa i wędlin?

Dostawy mięsa i wędlin realizujemy trzy, cztery razy w tygodniu.

 

Co wyróżnia restaurację na rynku?

Klimat naszej restauracji jest niepowtarzalny. Jesteśmy wzorowani na tradycyjnych chatach z miejscowości Zalipie. Kwiaty na ścianach zostały ręcznie malowane przez mieszkanki wioski Zalipie.

Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta.

W restauracji często goszczą znane osobistości, między innymi w ostatnim czasie Agnieszka Holland czy Maryla Rodowicz, która jest częstym gościem. Chatę z Zalipia odwiedza również wielu aktorów teatru w Katowicach.

 

 

Chata z Zalipia

Katowice, ul. Wojewódzka 15 
tel: +48 32 205 33 00