FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Salceson, kiełbasa z indyka, wędliny light - mazowieckie

W związku z coraz większą świadomością konsumencką oraz rosnącym trendem na produkty fit o niskiej zawartości tłuszczu, a także bez konserwantów, coraz więcej firm mięsnych wprowadza do swojej oferty produkty z tej kategorii. Do grupy wspomnianych produktów należą między innymi nowości: pasztet z indyka oraz kiełbasa żywiecka z indyka, które pakowane są w wygodne porcje ok. 0,5 kg map.

Wybrane produkty oferuje Zakład Mięsny Mościbrody, który funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Realizowany jest pełny profil produkcyjny począwszy od skupu poprzez ubój trzody chlewnej, bydła i cieląt, rozbiór i konfekcjonowanie mięsa po produkcję wędlin  w ponad 100 asortymentach. Od początku istnienia Firma Mościbrody przywiązuje ogromną wagę do jakości wyrobów. Zakład ma wdrożony system kontraktacji bydła i trzody chlewnej. Długotrwała i udana współpraca ze stałymi odbiorcami stanowi najlepszy wyznacznik jakości i standardów dla sprzedawanych produktów. Cechą wyróżniającą  mięso Zakładu Mięsnego  Mościbrody Sp. z o. o. jest wysoka przydatność kulinarna i przetwórcza. Wyróżnia  je także pewność pochodzenia, gdyż surowiec pochodzi od polskich hodowców.

Wyroby z logo firmy "Mościbrody" są nagradzane na licznych konkursach i targach spożywczych, zarówno w Polsce jak i za granicą.

„Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o. o. w ramach strategii ciągłego rozwoju uczestniczy w międzynarodowych wystawach i targach spożywczych. Pozwala to przyczynić się do promowania najwyższej jakości polskiej żywności na arenie światowej oraz wdrażać światowe trendy w produkcji dla zachowania najwyższej jakości i najlepszego smaku naszych wyrobów.” – Grzegorz Chwaszczewski, Dyrektor Ds. Handlu.

Nowością w ofercie linii wędlin z indyka są także: kiełbasa z filetem z indyka, pierś luksusowa z indyka, salceson królewski z indyka, parówki z indyka, pasztet z indyka oraz pasztet z czarnuszką.

Firma Mościbrody może poszczycić się wprowadzeniem na rynek produktów z indyka   BEZ  E- bez sztucznych konserwantów, bez dodatku fosforanów, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych barwników. W skład linii wchodzą: parowki z indyka LUX, filet wędzony z indyka LUX oraz kiełbasa śląska z indyka. Produkty te zawierają acerolę, która jest  owocem bogatym w witaminę C o długotrwałym działaniu.

 

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o. o.


Autor: Materiał promocyjny ZM MOŚCIBRODY

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.