FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Schab babci, Szynka babci – wędliny tradycyjne Staropolska Strzecha

Smak wędlin z dzieciństwa, smak niezapomniany to smak, do którego się wraca. Schab Babci i Szynka Babci to wędliny tradycyjne, które należą do tego rodzaju wędlin, po które Klient wraca ponownie. Wyroby produkowane są przez Masarnie „Staropolska Strzecha” z Sierpca. Produkty cechuje starannie dobrany surowiec, pozyskiwany tylko od najlepszych hodowców oraz wyjątkowa kompozycja  naturalnych przypraw. Wędliny produkowane w sposób tradycyjny co oznacza, że z  1 kg surowca powstaje 0,80 kg produktu gotowego.

Schab babci- szlachetna wędzonka przygotowana z wyselekcjonowanych  mięśni schabu wieprzowego, leżakująca w solance i przyprawach naturalnych, wędzona w wędzarni tradycyjnej opalanej drewnem olchowym  z odrobiną  jałowcowego igliwia. Intensywny smak  wędzonki  tradycyjnej wzbogacony aromatem liścia laurowego i ziela angielskiego. 

Szynka babci- szlachetna szynka, przygotowywana z wyselekcjonowanych  mięśni szynki wieprzowej, z okrywą tłuszczową. Wędzona w tradycyjnej wędzarni,  opalanej drewnem olszowym  z odrobiną  jałowcowego igliwia, parzona. W smaku wyczuwalny aromat wędzonki tradycyjnej z nutą ziela angielskiego.

Cechą charakterystyczną wędlin jest niepowtarzalna nuta smakowa. Wyroby zostały nagrodzone Certyfikatem Gwarancja Tradycyjnego Smaku nadanym przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii jako potwierdzenie produkcji wyrobów tradycyjnych najwyższej jakości.

Jeśli chcemy zaproponować naszym najbliższym produkt w pełni naturalny, zdrowy - wędliny z Sierpca są doskonałym wyborem. „Mniej wędlin jeść… Mniej, ale za to lepszych”- rekomenduje Jan Nowicki.

Aby sprostać wysmakowanym gustom Klientów przedstawiciele Masarni „Staropolska Strzecha” przyjemnością przeprowadzą degustację wyrobów w siedzibie Państwa firmy.