FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Schab Tradycyjny Śląski nagrodzony - Hańderek

Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie

 

Eksperci z branży spożywczej potwierdzili najwyższą jakość kolejnych wyrobów z oferty Zakładu Przetwórstwa Mięsnego HAŃDEREK! Schab Tradycyjny i Szynka Polska zdobyły certyfikaty jakości „Doceń polskie” i tytuły TOP PRODUKT. Oznacza to, że wyroby zdobyły maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Decyzja o przyznaniu prestiżowych wyróżnień zapadła 25 października br., kiedy to w Sosnowcu odbył się XXVI audyt żywności zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

 

Kolejne produkty ZPM HAŃDEREK zdobywają laury programu „Doceń polskie”


Do udziału w październikowej certyfikacji żywności programu „Doceń polskie” zakwalifikowano 232 produkty. 

Każdy z nich został sprawdzony indywidualnie przez grono specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. Członkowie Loży Ekspertów przyznają wyrobom noty w skali od 1 do 10, ocenie podlegają: smak, wygląd i stosunek jakości produktu do jego ceny. Do zdobycia godła jakości potrzeba minimum 7,5 pkt., zaś wyroby z maksymalnymi notami są honorowane tytułem TOP PRODUKT - wyjaśnia Karolina Szlapańska, organizatorka programu „Doceń polskie”.

Jednym z laureatów audytu jest Zakład Przetwórstwa Mięsnego HAŃDEREK Sp. J.
Loża Ekspertów programu „Doceń polskie” przyznała znaki jakości i tytuły TOP PRODUKT dwóm propozycjom firmy z Buczkowic. Nagrodzone zostały: Schab Tradycyjny (z grupy „Tradycyjne”) i Szynka Polska z serii „Biesiada Polska”.

 

 

 

Certyfikatem „Doceń polskie” nagradzane są tylko artykuły spożywcze pozytywnie ocenione przez Lożę Ekspertów: nie ma innej drogi zdobycia tego znaku jakości. Audyty odbywają się co kwartał, a honorowy patronat nad nimi sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Godło promocyjne jest przyznawane na 2 lata, po tym czasie producent może zgłosić produkt do ponownej oceny -  informuje Marek Bielski, twórca programu promocyjnego „Doceń polskie”.

Trzeba podkreślić, że podczas poprzednich audytów Loża Ekspertów wyróżniła cztery inne propozycje z oferty ZPM HAŃDEREK. Certyfikatami jakości i tytułami TOP PRODUKT uhonorowane zostały: „Z Dymnej Chaty” Szynka Spod Powału; „Z Polskiego Dwora” Kiełbasa Herbowa (nagrodzona dwukrotnie); Schab Naturalny (z serii „Klasyka Gatunku”) oraz Szynka „Ze Wsi Buczkowice”.

W październikowej atestacji wzięły udział wyroby 76 producentów z całej Polski (z 16 województw). Kolejna ocena żywności w ramach programu „Doceń polskie” odbędzie się 31 stycznia 2018 roku.

 

Czytaj także:

Wielkie grillowanie trwa!

Tradycyjne szynki od producenta ze śląskiego

Karnawałowe przekąski z wędlinami Hańderek

Charles Daigneault z MasterChefa promuje markę HAŃDEREK

ZPM Hańderek o marketingu w branży mięsnej

Rozsmakuj się w wieprzowych wędlinach light

Kiełbasa biała parzona oraz Szynka z dymnej chaty - Hańderek

Boczek Dymiony i Kiełbasa Herbowa ZPM Hańderek - najlepsze produkty dla handlu detalicznego nagrodzone certyfikatem "Doceń polskie"

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.