FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Sklep mięsno-wędliniarski dzisiaj

   

Wielu producentów wędlin rozwija własne sieci specjalistycznych sklepów. Z reguły są to niewielkie powierzchnie z urządzeniami chłodniczymi w których prezentowane są produkty. Niestety, urządzenia dobierane są ze względu na jedno kryterium, którym jest ich niska cena. W dzisiejszej dobie, z czego należy się cieszyć, zwiększa się grupa inwestorów zwracających uwagę na funkcjonalność i przydatność lad, regałów, komór chłodniczych do konserwacji i eksponowania ich produktów wędliniarskich i gastronomicznych. Świadomi producenci zwracają uwagę na wielkość powierzchni wystawowej urządzenia, w przypadku świeżego mięsa na wilgotność panującą w ladzie chłodniczej, doskonałą wizualizację produktów, brak barier dla przejrzystości ekspozycji, materiały z których są wykonane,  nowoczesny design. Nasze lady chłodnicze  można użyć jako ciągi chłodnicze przeznaczone dla różnego asortymentu żywności.

Oferowane witryny chłodnicze można dobrać zgodnie z asortymentem prezentowanych towarów, upodobaniami inwestorów jak i przyzwyczajeń klientów. W związku z preferencjami, nasi klienci, w większości wybierają lady z prostymi szybami frontowymi. Głownie jest to sprawdzona (sprzedano jej setki metrów w Polsce), ciesząca się bardzo dobrą opinią użytkowników lada chłodnicza ENIXE. Model ten cechuje się powierzchnią ekspozycyjną o szerokości 90 cm, wykonany ze stali nierdzewnej INOX AISI 304 i zabezpieczonym przed działaniem soli i kwaśnego środowiska parownikiem. Specjalne elementy przeznaczone do sprzedaży mięsa wyposażone są w dwa rodzaje systemów (opcje) do utrzymania wysokiej wilgotności w ladzie. Dzięki ich zastosowaniu nie występuje efekt osuszki powierzchniowej mięsa. Odpowiednikiem tej lady, ale z giętą szybą jest lada chłodnicza ELECTA. Celem powiększenia ekspozycji towarów zza lady proponujemy zastosowanie regałów ETHOS lub ERIDE. W obu przypadkach można zastosować haki wędliniarskie. Ich zastosowanie  spowoduje wizualnie efekt przyjaznych delikatesów. Pragniemy zwrócić uwagę na zastosowanie szaf do dojrzewania wołowiny i salami. Kulinarne walory dojrzałej wołowiny cenione są przez wszystkich klientów.

Możliwości zastosowań produktów naszej firmy przeanalizujmy na przykładzie wyposażonego przez nas pod klucz i otwartego sklepu w Tomaszowie Mazowieckim. Zastosowano tam najbardziej zaawansowaną technologicznie ladę typ ETOILE. Nowoczesny system S-CONCEPT pozwala na utrzymanie wilgotności w ladzie mięsnej na poziomie 80-85%.  Pozostała część lady stanowią elementy do sprzedaży i ekspozycji wędlin i produktów garmażeryjnych. Ze względu ograniczone wymiary sklepu oraz wielkość oferowanego asortymentu wędlin, niezbędne było zastosowanie regału ETHOS z możliwością powieszenia ich na hakach.

Inwestor produkuje również wyroby garmażeryjne w związku z czym eksponowane są one w części lady chłodniczej ETOILE. Jednakże wielkość i ilość znacznie przewyższa ekspozycję w ladzie. W związku z tym zastosowany został regał ERIDE w którym zamiast półek umieszczone są pojemniki GN. Wizualizację eksponowanej garmażerki optycznie powiększa skośne lustro zamontowane pod daszkiem. W związku z zainteresowaniem klientów sezonowaną wołowiną oraz dojrzewającymi kiełbasami typ salami, na wniosek inwestora, zamontowane zostały automatyczne szafy do dojrzewania typ TUSCANA. Wszelkie procesy kontroli temperatur i wilgotności sterowane są automatycznie przez dobór odpowiedniego, zainstalowanego w nich programu.

 W specjalistycznym sklepie z mięsem i wędlinami nie może zabraknąć komór chłodniczych na zapleczu. Ze względu na asortyment i temperatury konserwacji powinny one być osobne dla świeżego mięsa, osobne dla wędlin. Zbyt niska temperatura przechowywania wędlin spowoduje ich wysuszanie oraz powierzchniowe pokrycie solą, a zbyt wysoka temperatura mięsa spowoduje jego szybkie psucie oraz pogorszenie walorów smakowych. Naszym klientom oferujemy komory chłodnicze typ ELLE lup GENSIS w wersjach z podłogą lub bez i panelami poliuretanowymi o grubości 70 lub 100 mm.

Powyższa krótka charakterystyka naszej firmy oraz odwiedzenie naszych stron internetowych pozwolą na zastosowanie nowoczesnych technologii i dobór odpowiednich urządzeń do prawidłowej ekspozycji i sprzedaży produktów żywnościowych.

            Cały przegląd oferowanych urządzeń oraz  nowych sklepów (zakładka aktualności) możecie Państwo znaleźć na stronie www.italfrost.pl

 

           Lady chłodnicze do wyposażenia sklepów - "ITALFROST" 

telefon: 32 447 03 56      e-mail: biuro@italfrost.pl      www.italfrost.pl

 

 
 
 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Italfrost
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.