FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Spotkania konsultacyjne Strategii zrównoważonego rozwoju wsi 2030

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski serdecznie zaprasza na regionalne spotkania konsultacyjne Strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030. Będą one stanowiły pole do dyskusji o docelowym kształcie strategii.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zachęca do udziału w spotkaniach oraz w całym procesie konsultacyjnym, który potrwa do 2 lipca br., dzięki czemu mogą mieć Państwo wpływ na kształt powstałego dokumentu. Strategia będzie określała m.in. cele, kierunki działań oraz mechanizmy prowadzenia polityki rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa do 2030 r., jak również ukierunkowanie środków finansowych pochodzących z budżetu państwa i funduszy europejskich w nadchodzących latach.

Informacje o założeniach strategii będą przedstawiane także w ramach konferencji, seminariów i spotkań poświęconych wybranym tematom z zakresu rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa.

Celem konferencji konsultacyjnych jest  aby strategia była dokumentem o charakterze porozumienia społecznego, odzwierciedlającym zróżnicowanie terytorialne i społeczne potrzeb rozwojowych polskiej wsi. Dlatego w przygotowanie dokumentu Ministerstwo Rolnictwa chciałoby włączyć jak największe grono praktyków i ekspertów.

 

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.