FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Stawiamy na jakość- Arkadiusz Siekierski Hurtownia Marex Ostrołęka

Hurtownia Marex mieści się w Ostrołęce przy ulicy I Armii Wojska Polskiego. Zajmujemy się dystrybucją wędlin, kurczaka, indyka, mięsa wieprzowego, mięsa wołowego i konserw- mówi Arkadiusz Siekierski Dyrektor ds. handlu Hurtowni Marex w rozmowie z portalem FirmyMiesne.pl

1.   Kto może zostać dostawcą do hurtowni?

...

2.   Jakie warunki ma spełnić producent mięsa?

Najważniejszym argumentem przy wyborze dostawcy mięsa jest jakość oferowanego przez niego produktu. Ważnym argumentem przy dostawie wędlin jest też powtarzalność produktu, co pozwala uniknąć reklamacji ze strony naszego klienta. 

3.   Jak często są realizowane dostawy?

 Dostawy są przyjmowane wyłącznie w nocy, 6 dni w tygodniu, tak samo jak czynna jest nasza hurtownia, zaś jeśli chodzi o wędliny podobnie jak w mięsie jakość produktu musi być bardzo wysoka. Dostawy wędlin z zakładów, z które zajmują największą część naszej sprzedaży   są realizowane codziennie, inne mniejsze zakłady dostarczają nam towar przeważnie dwa razy w  tygodniu. 

4.   Jakich produktów najczęściej szukają klienci Hurtowni?

Nasi klienci szukają towaru o dobrej jakości i odpowiedniej cenie. Polityka naszego handlu przyzwyczaiła klientów do bardzo wysokiej jakości obsługi, zarówno jakości jak i kontaktu z naszą hurtownią jak i terminowych dostaw.

 

 

MAREX BZG SP. Z O.O.

ul. I Armii Woj. Polskiego 2 
07-401 Ostrołęka 

Telefon: 29 769 10 84 
Telefon: 29 769 12 65 
Fax: 29 592 90 84

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.