FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Steki z polskiej wołowiny - firma Konkret

Stek, jest potrawą ze smażonego lub grillowanego mięsa, krojonego w poprzek włókiem mięśniowych, głównie z górnej części tuszy wołowej. Stek może być wysmażony w zależności od preferencji i gustów smakowych – całkowicie, średnio lub nawet może być surowy w środku.

Jednym ze steków oferowanych przez firmę Konkret jest RIB EYE STEAK - stek z antrykotu bez kości. Wykrawany jest z górnej środkowej części tuszy wołowej z odpowiednią warstwą tłuszczu zewnętrznego jak i wewnętrznego. Stek ten charakteryzuje się marmurkiem znajdującym się w tkance mięśniowej oraz tzw. okiem tłuszczowym. Średnia jego waga to 300 – 350g.

Firma Konkret produkuje steki z polskiej długo dojrzewającej wołowiny. Produkty pod drzwi Twojej Restauracji lub Twojego domu otrzymasz w 48 godzin. Zakład zakwalifikowany jest do sprzedaży na rynek krajowy i na rynek Unii Europejskiej. Do produkcji steków używane jest mięso o bardzo wysokiej jakości. Swoją ofertę firma kieruje do odbiorców horeca, sieci, hurtowni i indywidualnych, krajowych i zagranicznych. Produkty firmy Konkret otrzymały certyfikat "Doceń PolskieTOP PRODUKT, a sama firma została nagrodzona oznaczeniem Firmy Rzetelnej.

 

Steki z wołowiny- Firma "KONKRET" Monika Strzałka