FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Sukces na targach Polagra - EuroMash.pl

Euromash.pl- Nasz sukces na Targach Polagra, to sukces naszych klientów.

 

Dzięki połączeniu jakości najlepszych europejskich producentów, super cenie, oraz indywidualnemu podejściu do klienta stoisko Euromash.pl podczas tegorocznej edycji targów POLAGRA FOOD było prawdopodobnie najchętniej odwiedzanym stoiskiem, wśród firm zaopatrzenia przemysłu spożywczego.

Euromash.pl  to firma, która w swoim asortymencie posiada profesjonalny sprzęt, wysokiej jakości, a przy tym w dobrej cenie. Oferta sklepu kierowana jest do przedsiębiorstw przemysłu spożywczego, aby mogły wykonywać swoje zadania dokładniej, szybciej i bezpieczniej. Asortyment Euromash obejmuje noże, stalki, odzież ochronną, rękawice kolczulgowe, obuwie specjalne, brabiarki, naczynia kuchenne, deski do rozbioru, sterylizatory, przemysłowe narzędzia do sprzątania.

Najczęściej stoisko odwiedzali  przedstawiciele firm z gałęzi przetwórstwa spożywczego w tym;     zakłady przetwórstwa mięsnego, rybnego, mleczarnie, producenci żywności. Których największe zainteresowanie wzbudziły  narzędzia do sprzątania FBK, niemieckie noże Eicker  oraz obuwie ochronne.

Pracownicy Euromash.pl nie spodziewali się aż takiego sukcesu, ale cieszyli się z niego, ponieważ był to efekt ich ciężkiej pracy. Ale najważniejszą rzeczą jest zadowolenie klientów, oraz wysyłka sprzętu najwyższej jakości, który ma bezpośredni wpływ na jakość produktu końcowego.

 

Profesjonalne narzędzia dla przemysłu spożywczego- EuroMash.pl

Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe:

535 279 182 –Grzegorz

570-555-394- Mateusz