FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Świeże mięso wieprzowe i wołowe - producent Zakład Mięsny Mościbrody

Mięso czerwone to jedno z najczęściej spożywanych mięs w Polsce. Wykorzystywane jest do produkcji wędlin, wędzonek, kiełbas a także w gastronomii, jako składnik wielu potraw. Sprawdzonym producentem mięsa wieprzowego oraz wołowego jest Zakład Mięsny Mościbrody z Wiśniewa z województwie mazowieckim. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów mięsnych. W ofercie handlowej dostępne są szlachetne mięsa wieprzowe takie, jak szynka, schab, karczek, łopatka, szeroki asortyment mięs wołowych oraz mięso dla przetwórstwa.

Miesięczna produkcja mięsa wieprzowego dystrybuowanego na terenie Polski kształtuje się w granicach 1000 ton a w przypadku wołowiny na poziomie 50 ton miesięcznie - mówi serwisowi FirmyMiesne.pl Barbara Bisz członek Zarządu Zakładu Mięsnego Mościbrody Sp. z o.o.

Produkcja elementów mięsnych odbywa się w systemie 24 godzinnym, dzięki czemu następnego dnia produkt może być już u Klienta. Bardzo dokładna obróbka pozwala dostarczyć mięso zawsze doskonale przygotowane. Szybka realizacja zamówienia jest gwarancją dostawy zawsze świeżego produktu. Produkty pakowane są w pojemniki plastikowe, wakowane lub pakowane w kartonie.

Odpowiadając na potrzeby klientów firma przygotowuje towar zgodnie ze specyfikacją zamówienia, dlatego też tak wiele zakładów produkcyjnych oraz firm handlowych zamawia mięso wieprzowe i wołowe Z.M. Mościbrody.  Głównymi odbiorcami na terenie kraju są sklepy sieciowe Aldik, Leclerc, Intermarche, hurtownie mięsne, masarnie i zakłady mięsne. Wysokiej jakości mięso produkowane w Mościbrodach dostępne jest również we własnych sklepach firmowych zlokalizowanych na terenie województw mazowieckiego, lubelskiego i podaskiego. Poza dystrybucją krajową produkty mięsne są eksportowane do Rosji, Kazahstanu, Białorusi oraz krajów Europy zachodniej- Holandii, Niemiec, Włoch.

W najbliższych latach planujemy umocnić pozycję handlową z obecnymi Klientami oraz nawiązać współpracę z krajowymi sieciami hipermarketów, hurtowniami prowadzącymi dystrybucję na szeroką skalę a także pozyskać nowych kontrahentów na innych rynkach zagranicznych- dodaje Barbara Bisz.

 

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o. o.