FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Sylwia Wicherska menager restauracji Oberża pod Dzwonkiem

Restauracja Oberża Pod Dzwonkiem - rozmawiamy z managerem restauracji – Sylwią Wicherską

 

Remigiusz Zagraba: Jaki jest adres najlepszej restauracji w Poznaniu ?

Sylwia Wicherska: Restauracja nazywa się Oberża Pod Dzwonkiem. Mieścimy się przy ulicy Garbary 54 w Poznaniu :-)

R.Z.: Jakie potrawy mięsne serwowane są w restauracji OBERŻA POD DZWONKIEM, które są warte skosztowania?

S.W.: W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej. Jeśli chodzi o dania mięsne to w ofercie Oberży Pod Dzwonkiem znajduje się drób (kurczak, kaczka, gęsina), wieprzowina (schabowy, żeberka, karkówka, roladka, polędwiczki wieprzowe w różnych wariacjach), wołowina (filet mignon, tatar). Naszymi popisowymi daniami są m.in.: kaczka w sosie śliwkowo – jabłkowym z pyzami i modrą kapustą, żeberka karmelizowane na miodzie i piwie czy polędwiczki w sosie z zielonego pieprzu.

R.Z.: Kto może zostać dostawcą mięsa i wędlin w Państwa restauracji?

  

 

Oberża Pod Dzwonkiem

ul. Garbary 54 61-758 Poznań

tel.: 61  851 99 70

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.