FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Szynka włoska i Kiełbasa pieprzowa - nowości firmy Markam

Do czołowych produktów zakładu przetwórstwa mięsnego „MARKAM” dołączyły dwie nowości Szynka włoska oraz  Kiełbasa pieprzowa surowa. Wędliny produkowane są zgodnie z ideą  „od ziarnka do garnka”, co oznacza że podstawą produkcji jest w pełni kontrolowany surowiec.   Mięso pozyskiwane jest z własnej hodowli trzody chlewnej , która jest karmiona paszami zebranymi na polach uprawnych „MARKAM” . Dzięki temu mamy świadomość, że na stoły naszych klientów trafia bezpieczny i zdrowy produkt, co potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty.

SZYNKA WŁOSKA

Szynka włoska jest to produkt wieprzowy parzony, który poszerzył gamę naszych wyrobów szlachetnych i delikatesowych.  Swój kształt zawdzięcza naturalnej anatomii odpowiednio wykrojonej szynki wieprzowej. Proces produkcyjny, a zwłaszcza marynowanie nadaje produktowi delikatny smak, wyjątkową kruchość i soczystość. Idealnie nadaje się na kanapkę, a plasterki szynki po zwinięciu doskonale prezentują się na paterze i mogą być podawane jako przystawka. Polecana klientom poszukującym wyrobu delikatesowego, szynki smakującej tak jak te, które królowały na naszych stołach wiele lat temu. Bezsprzeczną zaletą wyrobu jest brak alergenów w jego składzie.

KIEŁBASA PIEPRZOWA SUROWA

Kiełbasa pieprzowa to kolejny wyrób z kategorii produktów delikatesowych surowych.  Jedynym gatunkiem mięsa, które wykorzystujemy przy produkcji kiełbasy są najlepszej  jakości mięsa wieprzowe. Dodatek przypraw w szczególności zielonego pieprzu wpływa na podkreślenie walorów smakowych, a krótkotrwałe wędzenie nadaje produktowi atrakcyjną, jasno wiśniową barwę. Dla zwolenników kiełbas surowych nasz produkt jest prawdziwym rarytasem.

Produkty polecane są do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.  

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą pod numerem 18 33 13 069, 18 33 13 414. 

 

Wędliny góralskie - PPHU „MARKAM”