FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Szynka włoska i Kiełbasa pieprzowa - nowości firmy Markam

Do czołowych produktów zakładu przetwórstwa mięsnego „MARKAM” dołączyły dwie nowości Szynka włoska oraz  Kiełbasa pieprzowa surowa. Wędliny produkowane są zgodnie z ideą  „od ziarnka do garnka”, co oznacza że podstawą produkcji jest w pełni kontrolowany surowiec.   Mięso pozyskiwane jest z własnej hodowli trzody chlewnej , która jest karmiona paszami zebranymi na polach uprawnych „MARKAM” . Dzięki temu mamy świadomość, że na stoły naszych klientów trafia bezpieczny i zdrowy produkt, co potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty.

SZYNKA WŁOSKA

Szynka włoska jest to produkt wieprzowy parzony, który poszerzył gamę naszych wyrobów szlachetnych i delikatesowych.  Swój kształt zawdzięcza naturalnej anatomii odpowiednio wykrojonej szynki wieprzowej. Proces produkcyjny, a zwłaszcza marynowanie nadaje produktowi delikatny smak, wyjątkową kruchość i soczystość. Idealnie nadaje się na kanapkę, a plasterki szynki po zwinięciu doskonale prezentują się na paterze i mogą być podawane jako przystawka. Polecana klientom poszukującym wyrobu delikatesowego, szynki smakującej tak jak te, które królowały na naszych stołach wiele lat temu. Bezsprzeczną zaletą wyrobu jest brak alergenów w jego składzie.

KIEŁBASA PIEPRZOWA SUROWA

Kiełbasa pieprzowa to kolejny wyrób z kategorii produktów delikatesowych surowych.  Jedynym gatunkiem mięsa, które wykorzystujemy przy produkcji kiełbasy są najlepszej  jakości mięsa wieprzowe. Dodatek przypraw w szczególności zielonego pieprzu wpływa na podkreślenie walorów smakowych, a krótkotrwałe wędzenie nadaje produktowi atrakcyjną, jasno wiśniową barwę. Dla zwolenników kiełbas surowych nasz produkt jest prawdziwym rarytasem.

Produkty polecane są do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.  

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą pod numerem 18 33 13 069, 18 33 13 414. 

 

Wędliny góralskie - PPHU „MARKAM”

Autor: Materiał promocyjny firmy PPHU MARKAM

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.