FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Szynka z sarniny - dystrybutor mięsa i wyrobów z dziczyzny, małopolskie

 
Trend na zdrową żywność jest już nie do zatrzymania. Konsumenci nie tylko w Europie Zachodniej, ale także w Polsce, pieczołowicie sprawdzają etykiety i szukają produktów jak najbardziej naturalnych.

Gdzie w takim razie szukać takich produktów?

Wszystkie drogi prowadzą do lasu, bo tam można być blisko natury i rozkoszować się nie tylko widokiem, ale smakiem i zapachem prawdziwych nut przyrody.

Wykwintność na talerzu!

Jagody, poziomki, jeżyny to nie wszystkie dary lasu, dla koneserów mięsnych dań też się coś znajdzie. Na myśl przychodzi tutaj zwierzyna łowna, która karmi jest naturalnym jedzeniem i całe swoje życie spędza wśród drzew i łąk, biegając po niej do woli.

Porozmawiajmy więc o sarninie.

Mięso sarny po wcześniejszym zamarynowaniu czy też peklowaniu można piec, wędzić, dusić, gotować i smażyć. Mięso to jest soczyste, delikatne i charakteryzuje się słodkością. Jego barwa jest mocno czerwona. Pozbawione jest ścięgien i z reguły jest kruche.

Co najbardziej wyróżnia sarninę ?
 
Duża zawartość białka, niska zawartość tłuszczu i kalorii.

A może by tak spróbować szynkę z sarniny ?

Dobrym pomysłem jest uwędzić kawałek takiego mięsa, lecz jest to z pewnością niełatwa sztuka. Udaje się to tylko nielicznym.
Szynka z sarniny charakteryzuje się naturalnością, kruchością i przede wszystkim prawdziwym smakiem jedzenia, prosto z lasu. Dedykowana jest dla dorosłych i dzieci, a niemowlęta muszą jeszcze poczekać. Tej szynki nie może zabraknąć w dobrym sklepie mięsnym.
Dystrybutorem szynki z sarniny jest firma Dzikie specjały z woj.małopolskiego, która specjalizuje się w  dystrybucji mięsa i wyrobów z dziczyzny.
 

Mięso, wyroby z dziczyzny, małopolskie- Dzikie specjały

telefon: 690 095 978    e-mail: dzikiespecjaly@gmail.com      www: dzikiespecjaly.pl
 
 
Czytaj także:

Autor: Materiał promocyjny firmy Dzikie specjały
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.