FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Towar bezpieczny, to towar opakowany – rozmowa z Mirosławem Hajdukiem Prezesem Zarządu Transaco Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Anna Filo-Zagraba: Rynek opakowań w Polsce będzie rósł, głównie dzięki e-commerce oraz ogólnym wymaganiom i standardom, które są pożądane przez klientów. Które z Państwa urządzeń przeznaczone są dla branży mięsnej?

Mirosław Hajduk: Każdy producent, obojętnie, z jakiej branży, musi swój produkt zapakować i przetransportować z miejsca A do miejsca B. Aby towar przebył tę drogę bezpiecznie, powinien zostać solidnie zabezpieczony. Nie inaczej jest w przypadku produkcji mięsa, dlatego w odpowiedzi na zapotrzebowanie postanowiliśmy zaprezentować Państwu ramową maszynę opasującą taśmami polipropylenowymi, model SMG 75i.

Jest to maszyna ze stali nierdzewnej, przeznaczona głównie dla przemysłu spożywczego, a zwłaszcza przetwórstwa mięs czy ryb. Maszyna ta charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością – do 70 pakietów na minutę – odpornością na niskie temperatury oraz wysoką wilgotność. Można ją z powodzeniem myć gorącą wodą pod ciśnieniem. Maszyna standardowo wyposażona jest w:

– system transportu pasowego z regulowaną wysokością,

– system automatycznego wciągania taśmy,

– system automatycznego wyrzutu pozostałości taśmy,

– dyspenser taśmy montowany nad maszyną,

– pokrywę osłonową dyspensera taśmy,

– fotokomórkę podstawową do rejestrowania i ustawiania pakietów,

– wyświetlacz graficzny do wyboru programu i odległości opasywania,

– wskaźnik kodów błędów w razie usterki.

A.F.Z.: Jakie korzyści maszyny dają przedsiębiorstwom? Czy są one przeznaczone tylko dla dużych firm?

M.H.Maszyny z serii SMG nie są przeznaczone tylko dla dużych przedsiębiorstw. Z powodzeniem stosowane są również przez średnie i małe firmy. Maszynę cechuje zwarta budowa, prosta konstrukcja i obsługa oraz możliwość wpięcia w istniejący system transporterów, bez konieczności ingerowania w niego.

Korzyści, jakie płyną z użytkowania maszyny, to:

– szybko i dokładnie zamknięty karton/pojemnik z mięsem,

– wysoka wydajność,

– możliwość użycia taśmy z nadrukiem, logo firmy,

– łatwość utrzymania.

A.F.Z.: Jak przebiega proces zamówienia, instalacji i serwisu poszczególnych urządzeń?

M.H.Maszyny z serii SMG są projektowane i składane w Szwajcarii. Po dobraniu wszystkich opcji i skonfigurowaniu maszyny po kątem potrzeb i wymogów klienta wysyłamy zamówienie na konkretny model maszyny do producenta.

Po dostarczeniu maszyny na miejsce technik firmy Transaco dokonuje instalacji maszyny i szkoli operatorów w ciągu jednego dnia.

W przypadku awarii maszyny technik pojawi się na miejscu do 48 godzin od daty zgłoszenia.

Maszyna ma 12-miesięczny okres gwarancji.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem tel. +48 74 833 50 03.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

e-mail: transaco@transaco.pl,     www: transaco.pl
 

 

 


Autor: Materiał promocyjny firmy TRANSACO

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.