FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Tradycyjne wędliny z Biertowic – Zakład Mięsny Rolmat, małopolskieWędliny tradycyjne cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Zwłaszcza te wytwarzane tradycyjnymi metodami produkcji, przyprawiane naturalnie przyciągają rzesze klientów, smakoszy wędlin. Powrót do tradycji, do smaków sprzed lat to smak wędlin tradycyjnych z Biertowic produkowanych przez Zakład Mięsny Rolmat (małopolskie). Firma powstała w 1997 roku i działa jako przedsiębiorstwo rodzinne, które poświęca bardzo dużo uwagi na każdy szczegół w funkcjonowaniu Zakładu. Dbałość o wysoką jakość produktów, to misja która jest realizowana od początku działalności firmy.

Wędliny produkowane są metodą tradycyjną w oparciu o sprawdzone receptury, dlatego cieszą się dużym uznaniem klientów. Wędzenie wyrobów odbywa się w tradycyjnych wędzarniach przy użyciu drzewa bukowego, co powoduje ich niepowtarzalny smak i zapach.

Wędliny, szczególnie cieszące się uznaniem klientów, produkowane tylko i wyłącznie z naturalnych świeżo mielonych przypraw to między innymi :

Kabanos wieprzowo-wołowy pieczony

 

 

 

 

 

 

Kiełbasa wiejska pieczona

 

 

 

 

 

 

Kaszanka wiejska

 

 

 

 

 

 

Kaszanka swojska

 

 

 

 

 


Salceson swojski
 

 

 

 

 

 

Salceson wiejski

 

 

 

 

 

W sezonie gilowym zainteresowaniem cieszą się :
Kiełbasa zwyczajna - grillowa

Kiełbasa biała parzona

Kabanosiki

Ślimaczki gillowe


Utrzymywanie produktów na wysokim poziomie powoduje poszerzanie się grona klientów detalicznych jak i hurtowych w kraju i UE.

Zakład prowadzi również Ubojnie trzody chlewnej oraz bydła. Oferujemy półtusze wieprzowe wiejskie oraz prowadzimy Ubój usługowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wędlin oraz mięs. Informacje odnośnie współpracy : 888 930 346.