FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Tusze cielęce, ćwierci i ośrodki wołowe podlaskie

Ubojnia bydła ANMAR Andrzej Zalewski i Marek Ciborowski Sp. J.

Wysoka jakość i pewność zdrowotna.

Czyli Tusze cielęce, ćwierci wołowe i ośrodki wołowe od ANMAR-u

Na słynącym z czystego powietrza, dużych połaci zielonych lasów i rolnictwa Podlasiu działa Ubojnia bydła „ANMAR” Andrzej Zalewski i Marek Ciborowski Sp.J. Istniejąca od 1995 roku firma mieści się w miejscowości Kossaki-Fałki. W głównej mierze zajmuje się ubojem bydła. Ponadto trudni się jego skupem oraz handlem cielętami i krowami. Tygodniowa produkcja mięsa kształtuje się tu na poziomie ok. 30 ton. 

Co oferuje ANMAR? Tusze cielęce, ćwierci wołowe i ośrodki wołowe. Towar tej firmy wyróżnia się trzema cechami, tj.: dobrą jakością, właściwościami zdrowotnymi mięsa oraz pochodzeniem z pewnego źródła. Należy zaznaczyć, że bydło skupowane jest wyłącznie na Podlasiu; z okolic ubojni, od lokalnych rolników.

Produkty ANMAR polecane są w szczególności odbiorcom hurtowym, zakładom mięsnym i sklepom. Firma zapewnia transport zamówienia do odbiorcy własnym samochodem chłodniczym. Jednocześnie informuje, że na Podlasiu i Mazowszu możliwa jest realizacja każdej ilości zamówień, natomiast na terenie innych województw przyjmowane są wyłącznie te hurtowe.

Potrzebujesz dobrej jakości pewnych zdrowotnie tusz cielęcych, ćwierci wołowych i ośrodków wołowych? Zgłoś się do ANMAR! To najlepszy wybór!

    

Ubojnia bydła "ANMAR" Andrzej Zalewski, Marek Ciborowski Sp. J.