FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Tusze cielęce, ćwierci i ośrodki wołowe podlaskie

Ubojnia bydła ANMAR Andrzej Zalewski i Marek Ciborowski Sp. J.

Wysoka jakość i pewność zdrowotna.

Czyli Tusze cielęce, ćwierci wołowe i ośrodki wołowe od ANMAR-u

Na słynącym z czystego powietrza, dużych połaci zielonych lasów i rolnictwa Podlasiu działa Ubojnia bydła „ANMAR” Andrzej Zalewski i Marek Ciborowski Sp.J. Istniejąca od 1995 roku firma mieści się w miejscowości Kossaki-Fałki. W głównej mierze zajmuje się ubojem bydła. Ponadto trudni się jego skupem oraz handlem cielętami i krowami. Tygodniowa produkcja mięsa kształtuje się tu na poziomie ok. 30 ton. 

Co oferuje ANMAR? Tusze cielęce, ćwierci wołowe i ośrodki wołowe. Towar tej firmy wyróżnia się trzema cechami, tj.: dobrą jakością, właściwościami zdrowotnymi mięsa oraz pochodzeniem z pewnego źródła. Należy zaznaczyć, że bydło skupowane jest wyłącznie na Podlasiu; z okolic ubojni, od lokalnych rolników.

Produkty ANMAR polecane są w szczególności odbiorcom hurtowym, zakładom mięsnym i sklepom. Firma zapewnia transport zamówienia do odbiorcy własnym samochodem chłodniczym. Jednocześnie informuje, że na Podlasiu i Mazowszu możliwa jest realizacja każdej ilości zamówień, natomiast na terenie innych województw przyjmowane są wyłącznie te hurtowe.

Potrzebujesz dobrej jakości pewnych zdrowotnie tusz cielęcych, ćwierci wołowych i ośrodków wołowych? Zgłoś się do ANMAR! To najlepszy wybór!

    

Ubojnia bydła "ANMAR" Andrzej Zalewski, Marek Ciborowski Sp. J.


Autor: Materiał promocyjny firmy UBOJNIA BYDŁA ANMAR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.