FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Unikalny smak lokalnych kaszanek Matthias

Tradycyjne z krwią wieprzową lub białe bez jej zawartości. Parzone oraz pieczone. Wszystkie
z dodatkiem przypraw naturalnych. Każda na bazie regionalnej janowskiej kaszy gryczanej. Co więcej; wyprodukowane bez folii kolagenowych czy sztucznych osłonek a w jelicie naturalnym, czyli – wszystko do zjedzenia.

O kim mowa? O lokalnych kaszankach Matthias. Ich wyjątkowość doceni każda osoba, która poszukuje na rynku produktów  tworzonych od początku do końca naturalnie. Warto dodać, że
w składzie nie znajdziesz konserwantów. Za 14-dniowym okresem ważności do spożycia kaszanek, stoi gwarancja jakości i naturalności. Należy pamiętać o tym, że kasza gryczana będąca podstawą kaszanek to produkt prozdrowotny. Zawiera dużo minerałów, w tym krzemionek.

Kto doceni lokalne kaszanki Matthias na bazie janowskiej kaszy gryczanej? Wbrew pozorom posmakują wielu dzieciom podane np. z jabłkiem i cynamonem. Dorosłych ujmie ich naturalny smak oraz wysoka jakość, a osoby starsze zakochają się w nich bowiem te przypomną im swojskie smaki
i zapachy z dzieciństwa.

Za unikalny smak lokalnych kaszanek Matthias zapłacisz ok. 7-8 zł/ kg (cena hurtowa). To niewiele za produkt tworzony zgodnie z naturą.

 

Już dziś spróbuj lokalnych kaszanek Matthias!

 

Zakład Przetwórstwa Mięsa "Matthias" Sp. z o.o.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.