FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Waga do ważenia półtusz, mięsa - Janusz Kręcicki B2B

 

 

Waga to jedno z najważniejszych urządzeń w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych branży mięsnej. Precyzyjne ustalenie masy danych towarów jest bardzo istotne i wymaga sprzętu najwyższej jakości, a także dużej precyzji. 

Jedną z wag, która sprawdzi się w zakładach mięsnych, szczególnie w ubojniach, rozbiorach mięsa i magazynach, to elektroniczna waga dźwigowa HFT. Urządzenie ważące mocuje się  na suwnicach, hakach lub dźwigach. Służy do pomiaru masy podwieszonego mięsa. Produkty które można na niej ważyć to przykładowo półtusze wieprzowe, czy ćwierci wołowe. Maksymalny zakres ważenia wynosi 15 tysięcy kilogramów. Ważony towar należy ręcznie zawiesić na haku, dźwigu (suwnicy) wyłącznie w pozycji pionowej. Odczytywana wartość ważenia jest bardzo dokładna - dodaje Janusz Kręcicki, właściciel firmy, która jest jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem. Dodatkowymi korzyściami będą prostota, łatwa obsługa, solidna konstrukcja.

Firma B2B Janusz Kręcicki to uznany i solidny dystrybutor nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń wagowych. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski.

 

 

Elektroniczne wagi do sklepu mięsnego - B2B Janusz Kręcicki