FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wagi z serii 4BA/T 4BA300T - firma Axis

„Nasze wagi są produkowane w oparciu o najnowsze technologie, zachowując jednocześnie tak dobrą jakość jak urządzenia sprzed wielu lat” – mówi Katarzyna Maliszewska prezes Axis Sp. z o.o.

-Oferują Państwo szeroki asortyment wag własnej produkcji, które z nich kierowane  są dla zakładów mięsnych?

Zgadza się, posiadamy bogatą ofertę urządzeń do pomiaru masy towarów. Dla zakładów mięsnych najlepszym rozwiązaniem będą wagi kolejkowe z serii 4BA/T 4BA300T oraz platformowe nierdzewne serii BA/N BA3N. Ponadto posiadamy w ofercie wagi do sklepów, magazynów, linii produkcyjnych, działów kontroli technicznej, laboratoriów, a nawet aptek. 

-Na czym polega serwis wag i jaki jest ich okres gwarancyjny?

Naprawiamy wagi wyłącznie naszej produkcji. Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Mamy sieć autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju. Okres gwarancji na nasze wyroby to 24 miesiące.

-Działalność firm mięsnych to praca między innymi w niskich temperaturach, wilgoci i przy dużej rotacji produktów. Czy wagi, które sprzedajecie są dostosowane do takich warunków?

Stawiamy na jakość i spełniamy najwyższe wymagania co do niezawodności i odporności na narażenia środowiskowe. Możliwe temperatury pracy naszych wag mają szeroki zakres, gdyż wahają się w granicach od -10 do +40 stopni. Dodatkowo są odporne na wilgoć i agresywne czynniki chemiczne.


-Stale rosnący poziom techniki stawia coraz wyższe wymagania wobec urządzeń. Czy Państwa produkty są kompatybilne z komputerem, drukarką, innymi urządzeniami czy też oprogramowaniem ?

Nasze produkty mogą współpracować z komputerem, drukarką, a także z urządzeniami automatyki. Posiadają dedykowane programy i akcesoria. Ponadto oferujemy systemy dozujące, wielostanowiskowy system zbierania danych, system drukowania etykiet oraz system kontroli masy netto towarów paczkowanych.

-Co wyróżnia Państwa wagi spośród konkurencji? 

 

Obecnie produkowane urządzenia elektroniczne są wytwarzane i programowane w taki sposób, żeby po upływie czasu wpisanego w wewnętrzny program urządzenia, nastąpiła awaria głównego układu elektronicznego (programator, płyta główna), co powoduje, że klient musi kupić nowe urządzenie, bo starego nie opłaca się naprawiać. My tak nie robimy. Nasze wagi są produkowane w oparciu o najnowsze technologie, zachowując jednocześnie tak dobrą jakość jak urządzenia sprzed wielu lat. Dziś trudno o takie połączenie, można kupić wyroby nowe które szybko się psują, albo przestarzałe technologicznie, aczkolwiek trwałe i nie psujące się. Nieraz na poczcie jeszcze widać zza okienek żółte wagi, na których pracują pracownicy, to są właśnie wagi AXIS. Działają bez zarzutu, wyglądają jak kupione wczoraj, i nikt spoza branży wagarskiej nie wie, że to wagi z początku lat 90-tych ubiegłego wieku.

 

Wagi do mięsa i wędlin – AXIS Sp. z o.o.