FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wędliny na świąteczny stół, producent łódzkie

fot. ZPM Witmas

Wyjątkowa propozycja na Wielkanocny stół! 


Jak wybrać produkty, które idealnie wpisują się w tradycję Świąt Wielkanocnych, spośród ogromnej gamy dostępnej w sklepach. Z pewnością nie jest to łatwe zadanie, bo charakter tychże Świąt jest bardzo wyjątkowy, a ponadto, przy świątecznym stole spotykają się najbliższe sobie osoby. 


fot. ZPM Witmas

Na co zwrócić uwagę ? 

Przede wszystkim na nazwę producenta, bo jego marka często jest gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa produkcji. Warto wybierać produkty o wysokiej zawartości mięsa, gdzie w przypadku kiełbas i wędzonek takich jak szynki, polędwice, balerony powinno go być minimum 85%. 


fot. ZPM Witmas

Czym chata bogata! 

Tym, co najlepsze podzieli się na Święta Wielkanocne w najlepszych cenach Zakład Mięsny Witmas z Dąbrówki Wielkiej z łódzkiego. Gdzie kiełbasa biała surowa długodojrzewająca, kiełbasa z gospody i szynka jak dawniej to samo mięso, bo jest go aż 100%. 

Ciekawą propozycją od Zakładów Mięsnych Witmas jest też pasztet z Dąbrówki na bazie mięsa wieprzowego i wątróbki wieprzowej, zapieczony. 

 

fot. ZPM Witmas

Zakład Przetwórstwa Mięsnego WITMAS

telefon: 42 7178023  e-mail: biuro@witmas.com.pl  www: witmas.com.pl
 

Czytaj także:

Kiełbasa bez konserwantów - linia wędlin z Dąbrówki

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Witmas
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.