FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Wręczenie nagród w konkursie "100% Polski Produkt "

28 listopada br. w Hotelu Polonia w Warszawie odbyło się wręczenie nagród w konkursie „100% Polski Produkt" w kategorii Nagroda Główna, Innowacyjny Produkt, Nowość i Usługa. W roku 100-lecia odzyskania niepodległości, Kapituła przyznała również nagrodę specjalną Marka Stulecia. W gali uczestniczyli Jan Krzysztof Ardanowski, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Piotr Serafin, Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Redakcja tygodnika „Do Rzeczy” wraz z Partnerem Merytorycznym PwC po raz III przyznała nagrody „100% Polski Produkt”. Stawianie na rodzime produkty ma podwójną zaletę – nie tylko otrzymuje się sprawdzoną jakość, ale i wspiera narodową gospodarkę – wyjaśniali organizatorzy.

Jan Krzysztof Ardanowski, dziękując za zaproszenie powiedział, że tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne. – Warto zauważyć, że trend rynkowy, jakim było zachwycenie się zagranicznymi, ładnie opakowanymi produktami powoli przemija. Dziś zaczynamy doceniać to, co jest wytwarzane w poszczególnych regionach naszego kraju. Świadczy o tym ciągle rosnący handel zagraniczny towarami rolno-spożywczymi oraz wzrost zainteresowania polskich konsumentów rodzimymi wyrobami – powiedział Minister Rolnictwa. Podkreślił, że zarówno ministerstwo rolnictwa, jak i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa są przygotowane logistycznie i finansowo do wspierania wszelkich inicjatyw służących promocji polskich produktów rolno-spożywczych.

Źródło: KOWR

Partnerzy portalu

                 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.