FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wybrano najlepszy produkt 2019 r. w kategorii kiełbasy i wędliny

Do zacnego grona, dzięki decyzji konsumentów dołączyła kiełbasa tradycyjna głogowska od firmy Hańderek (śląskie), która znalazła się na podium i otrzymała nagrodę w postaci srebrnego medalu w prestiżowym konkursie Najlepszy Produkt 2019 - Wybór Konsumentów. 

 

To, co wyróżnia kiełbasę głogowską od firmy Hańderek spośród innych, to przede wszystkim tradycyjność. Została ona oparta na wielu latach doświadczeń znakomitych mistrzów masarstwa, którzy tworząc ją, poświęcili dużo czasu i pasji, aby była jak najlepsza. Kiełbasa głogowska tradycyjna to połączenie mięsa wieprzowego, grubo krojonego z naturalnymi przyprawami. Kuszący aromat jest wynikiem powolnego wędzenia w naturalnym dymie olchowo-bukowym, a kruchość i naturalny wygląd to zasługa pieczenia. 

Nagrodzona kiełbasa głogowska jest już dostępna w sprzedaży w najlepszych hurtowniach i sklepach na terenie całej Polski. Zapakowana jest w map ok. 1,2 kg, a termin przydatności to 21 dni od chwili wyprodukowania.

 

 

Hańderek Sp. Jawna - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

telefon: 33 817 71 94, 33 817 67 18      e-mail: zamowienia@handerek.com.pl   www: handerek.com.pl
 

 

Czytaj także:

Kiełbasa podwawelska, parówki z szynki czyli energetyczne posi...

Posiłek pod chmurką – wielkie grillowanie!

Wielkanoc z wędlinami Hańderek

Schab tradycyjny śląski nagrodzony - Hańderek

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Hańderek, autor Remigiusz Zagraba
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.