FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Wykorzystanie kwoty hiltońskiej w sezonie 2014/2015

                   Jak donosi FAMMU/FAPA, w pierwszych czterech miesiącach sezonu 2014/2015 (do 31 października br.) w ramach tzw. kwoty hiltońskiej na dostawy wysokiej jakości wołowiny do Unii, dostarczono do Wspólnoty łącznie 17900 ton wołowiny, co stanowiło 26,6% całego kontyngentu. W całym sezonie 2013/2014 kontyngent ten zrealizowano w 63,8% (42892 tony) i tym samym po raz kolejny nie został on wypełniony przez eksporterów w całości. Tym niemniej trzeba podkreślić, że realizacja kwoty w minionym sezonie była o 2,7% wyższa w porównaniu z sezonem 2012/2013. Bieżące wykorzystanie kontyngentu przez Argentyńczyków ukształtowało się na poziomie 28,2%, natomiast Nowa Zelandia oraz Urugwaj wykorzystały swoje kontyngenty na poziomie odpowiednio 29,2% oraz 33,4%. Dla porównania Stany Zjednoczone oraz Kanada zrealizowały wspólnie swój kontyngent tylko w 1,9%. Ponadto w bieżącym sezonie Australia wypełniła dotychczas swój kontyngent w 48,4% i tym samym jest na dobrej drodze do zrealizowania go w całości w obecnym sezonie. Realizacja kontyngentu przez Brazylijczyków ukształtowała się jak dotąd na poziomie 32,8%.
 
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.