FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wystawa zwierząt hodowlanych w Sielinku

W dniach 8 do 9 czerwca 2019 r. w Sielinku k. Opalenicy miała miejsce wystawa zwierząt hodowlanych zorganizowana przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Wielkopolskiego oraz Marszałka Województwa wielkopolskiego. W wydarzeniu wzięły udział Instytucje Państwowe: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

W trakcie targów 134 wystawców zaprezentowało 855 sztuk z 128 ras zaliczanych do 11 gatunków zwierząt. Drugiego dnia został rozstrzygnięty konkurs „Młodych Hodowców” organizowany przez Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Poznaniu podczas wydarzenia informował przybyłych uczestników o możliwości wydzierżawienia gruntów z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. W ramach współpracy Oddziału Terenowego w Poznaniu z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, KOWR wydzielił strefę „Polska smakuje”, podczas której wystawcy mogli przedstawić swoje produkty.

 

Źródło: KOWR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.