FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Ćwierci wołowe, Producent wołowiny - Zakłady Mięsne Mokobody Sp. z o.o. mazowieckie
Numer weterynaryjny: 14260112

telefon:
514 180 780
25 641 15 49
25 641 17 82
509 451 719
504 126 246
e-mail:
info@uboj.pl
info@zmmokobody.pl

Odsłon: 7883

Informacje o firmie

Zakłady Mięsne Mokobody sp. z o.o. w Mokobodach powstały w grudniu 2008 r. Spółka kontynuuje działalność rodzinnej firmy Państwa Podniesińskich: Skup i Ubój Zwierząt Handel Mięsem Waldemar Podniesiński, wcześniej Ubojni Jana Zygmunta Podniesińskiego.

Zakład zajmuje się skupem żywca wołowego, ubojem zwierząt oraz sprzedażą ćwierci, skór i podrobów wołowych.

Początki istnienia firmy sięgają przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, kiedy to pierwszy właściciel Jan Zygmunt Podniesiński, zmagał się z przeciwnościami związanymi z raczkującą gospodarką rynkową w Polsce, brakiem dostępu do podstawowych urządzeń, bez którego dziś zakład nie mógłby funkcjonować. 

W ciągu 20 lat działalności Ubojnia, z bardzo skromnej i dość prymitywnie wyposażonej, przekształciła się w nowoczesny zakład, spełniający wszelkie unijne wymogi sanitarne i weterynaryjne oraz dający gwarancję wysokiej jakości. Lata 2003-2004 stanowiły przełom. Zakład został gruntownie przebudowany i zmodernizowany. Możemy pochwalić się nowymi technologiami, najwyższą jakością parku maszynowego, wykształconym personelem, a przede wszystkim wysoką higieną zakładu. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klienta odnośnie jakości towaru. Stawia to nas w czołówce firm tej branży w Polsce. Wdrożyliśmy system HACCP, uzyskaliśmy uprawnienia eksportowe, dzięki czemu na szeroką skalę prowadzimy sprzedaż eksportową, głównie do krajów unijnych.

Z każdym rokiem produkcja i obroty znacznie wzrastają, co daje firmie dalsze możliwości rozwoju i unowocześniania. Planujemy w najbliższej przyszłości rozbudowę Zakładu o chłodnię oraz oczyszczalnię ścieków. W przyszłości planujemy powrót do skupu żywca wieprzowego i obrotu mięsem.


 


Lata bardzo ciężkiej pracy całej rodziny i załogi, zdobytego doświadczenia i systematycznego zgłębiania kierunkowej wiedzy dały efekty w postaci wielu nagród i wyróżnień w konkursach ogólnokrajowych i regionalnych, jak chociażby:
 

 • Tytuł Mazowiecka Firma Roku 2005 i Statuetka Srebrny Orzeł Biznesu
 • Wybitny Polski Exporter 2007
 • Lider Jakości Żywności 2007
 • Certyfikat Programu Promocji Przedsiębiorczości 2007
 • Gazela Biznesu 2007
 • XIII Miejsce w Rankingu Zakładów Mięsnych w Kraju 2008
 • Tytuł Mazowiecka Firma Roku 2008 Statuetka Złoty Orzeł Biznesu
 • Liderzy Programu Promocji Przedsiębiorczości 2008
 • Wicemistrz Agroliga 2008
 • Mistrz Agroliga 2008 w kategorii FIRMA
 • Wicemister Exportu Produktów Żywnościowych - Polagra 2008
 • Gazela Biznesu 2008
 • Certyfikat Programu Promocji Przedsiębiorczości 2008


Od 2010 roku firma posiada HALAL certyfikowany na rynek Indonezji i Malezji. Możemy eksportować ćwierci ubite w uboju rytualnym HALAL na rynki Unii Europejskiej a także m. in. do: Iraku, Iranu, Kazachstanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Libanu, Libii, Jordanii, Syrii, Afganistanu, Kataru, Tunezji, Bahrajnu i Egiptu.

Czytaj także:

 

 

 

Za co kraje europejskie i bliskiego wschodu cenią polską wołow...

 

 

 

 

 
Zakaz uboju rytualnego budzi kontrowersje- Małgorzata Podniesińska Zakłady Mięsne Mokobody Sp. z o.o.
 
 

 

 
 
Ćwierci wołowe mazowieckie- polska wołowina Mokobody
 

 

Wołowina- możliwości eksportowe
Wołowina eksport

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.