FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


DYSTRYBUTOR MIĘSA INDYCZEGO Z.H.P.U. WARTEX Tomasz Lipka

telefon:
606 824 340
e-mail:
wartex-susz@wp.pl
wartex.info@gmail.com
www:

Odsłon: 7910

O firmie

Mięso gulaszowe, pieczeniowe czy płaty gulaszowe to nic innego jak TRYBOWANE PODUDZIE Z INDORA bez skóry bez kości bez szpilek-Mrożone albo chłodzone idealnie nadaje się na sprzedaż w detalu ale przede wszystkim wykorzystywane jest do dalszego przetwórstwa przez firmy produkujące wędliny ,kiełbasy bazujące na podudziu z indyka .Oferuje różne formy pakowania-dostarczamy własnym transportem. Zapraszam do współpracy.  

 

Firma Handlowa WARTEX specjalizuje się w sprzedaży świeżego i  mrożonego mięsa indyczego  w ilościach hurtowych.

Współpracujemy z renomowanymi polskimi ubojniami drobiu, które dostarczają wysokiej klasy surowiec.
Produkt zakwalifikowany jest do handlu na runku Unii Europejskiej  oraz  na najbardziej wymagającym rynku azjatyckim.

Podczas całego procesu produkcyjnego  spełniane są rygorystyczne wymagania mikrobiologiczne, higieniczne oraz stała kontrola temperatury  surowca, która jest niezbędna do wyprodukowania bezpiecznego produktu końcowego. Całość prac związanych z produkcją przebiega ściśle wg. wymagań HACCP oraz jest pod ścisłą kontrolą nadzorowaną przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Iławie.

Odpowiednio wyselekcjonowany surowiec oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, ze wsparciem obróbki ręcznej, pozwala nie naruszyć struktury mięsa, co przekłada się na jego jakość.
Tak przygotowany produkt postrzegany jest na rynku zagranicznym jako jeden z najlepszych w Europie.

Bezpieczeństwo zakupów i jakość produktów jest dla Nas bardzo ważna, dlatego nasza firma i transakcje są ubezpieczone w międzynarodowej firmie HERMES.

 

ASORTYMENT SPRZEDAŻOWY: 

Podudzie z indyka b/k i b/s 

Skrzydło z indyka b/k i b/s 

Sznycel z indyka - podudzie b/k i b/s

Golonka z indyka mix 

Naszym klientom dostarczamy surowiec najwyższej jakości  

 

       

     Sznycel z podudzia indora bez skóry, szpilek, chrząstek oraz błon              Podudzie trybowane z indora b/k , b/k,  bez szpilek, 

 

 

Produkty są trybowane ręcznie i mechanicznie oraz odbłoniane. Są dostępne w formie mrożonej lub świeżej. Oferujemy różne formy pakowania:

- elementy świeże - POJEMNIKI E2 15 kg

- Próżniowo 2x7,5Kg
- mrożone - Folia poliblok 10 kg

- paleta Euro max 700 kg

 Mięso może być pakowane również w folie+karton po 15 kg.

Oferujemy rozsądną cene przy stałej współpracy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skrzydło trybowane z indora, mrożone                                                                          Podudzie trybowane z indora, mrożone

 

 

 

USŁUGA TRYBOWANIA

Oferujemy dodatkowo usługę trybowania elementów drobiowych oraz porcjowania wg. indywidualnych ustaleń klienta.

Osoba kontaktowa

Roman Lipka

tel. 606 824 340 

 

 

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 

Oferujemy długotrwałą współpracę, profesjonalizm oraz bezproblemowe rozpatrywanie reklamacyjne .

Każde zlecenie, duże czy małe, spotka się u nas zawsze z fachową obsługą.

Skontaktuj się z nami i odkryj, co mamy Ci do zaoferowania. 

Zadzwoń pod numer T-Mobile:+48 606 824 340,  albo zobacz ofertę handlową na stronie www.wartex.eu 

 

Nasze produkty cechują się wysoką jakością przygotowane przez ponad 80 wykwalifikowanych pracowników w profesjonalnej hali produkcyjnej, którzy dokładają wszelkich starań, żeby produkt końcowy był najlepiej przygotowany oraz odpowiednio oczyszczony. Taki surowiec cieszy się zainteresowaniem w dużych zakładach mięsnych w Polsce i zagranicą. Wykorzystywany jest zazwyczaj  do dalszego przetwórstwa np. do produkcji wędlin.

 

Czytaj także:

 

 

PODUDZIE TRYBOWANE Z INDYKA - DYSTRYBUTOR

 

 

 

 

 

 

Podudzie i skrzydło z indyka bez kości i skóry- produkty dla przetwórstwa Wartex-Susz

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.