FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Eksport mięsa - AGROFOOD POLAND

telefon:
608 038 308
18 44 77 590
18 44 77 596
e-mail:
biuro@agrofood-poland.pl
handel@agrofood.pl
handel1@agrofood-poland.pl

Odsłon: 11061

O firmie

Firma Agrofood Poland funkcjonuje na polskim i zagranicznym rynku rolno- spożywczym. Naszym celem jest import i export produktów typu: elementy wołowe, elementy wieprzowe, elementy drobiowe, podroby, ćwierci kompensowane, półtusze, wyroby gotowe typu: wędzonki, wędliny, kiełbasy, itp.

Wciągu kilku lat funkcjonowania na rynku wypracowaliśmy sobie zaufanie klientów zarówno krajowych jaki i zagranicznych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie co pozwala nam na kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych dostawców i odbiorców.  Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim. Nasi dostawcy jak i odbiorcy posiadają szereg certyfikatów jakościowych co zapewnia gwarancje naszych usług i produktów.

Swoje produkty eksportujemy zarówno do krajów Unii Europejskiej, do krajów trzecich i dalekiego wschodu, itp. Proponujemy Państwu dogodne warunki płatności dostosowane do potrzeb klienta, terminowość dostaw profesjonalnym taborem samochodowym oraz morskim, który pozwala nam na śledzenie drogi od producenta do odbiorcy, profesjonalną obsługę doświadczonych pracowników.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt.

Czytaj także:

 

 

 

Nawiążę współpracę z producentami mięsa na eksport

 

 

Mięso drobiowe, wołowe na eksport- Agrofood Poland, małopolskie

Elementy z kurczaka- eksport coraz większy

Eksport mięsa