FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Elementy mięsa wołowego, mazowieckie- CEZAN

telefon:
505233480
e-mail:
annaw1970@interia.pl
www:

Odsłon: 556

O firmie

Zakład Uboju Bydła Rzeźnego CEZAN prowadzi skup i sprzedaż bydła rzeźnego.

 

Firma specjalizuje się:

- skupie bydła rzeźnego

- sprzedaży mięsa wołowego

- sprzedaży ćwierci wołowych z bydła młodego i dorosłego

- uboju bydła młodego i dorosłego

- sprzedaży hurtowej

 

 

Przedsiębiorstwo skupuje bydło rzeźne wyłącznie od polskich rolników, którzy spełniają najwyższe standardy chowu.

Zakład oferuje mięsa świeże i dostarczane przez najlepszych hodowców.

Najlepszym świadectwem kompetencji i rzetelności firmy są oddani klienci, którzy docenili wysoką jakość produktów.

CEZAN prowadzi działalność od blisko dwudziestu lat- powstał w 1996 roku. Firma mieści się w miejscowości Raciąż, w województwie mazowieckim.

 

 

W 2005 roku siedziba została zmodernizowana, dzięki czemu dziś spełnia wszelkie normy i wymogi Unii Europejskiej.

Obecnie prowadzony jest handel na rynkach całej UE.

Przedsiębiorstwo dysponuje własnym transportem, dzięki czemu zamówiony towar dostarczany jest do kontrahentów na terenie kraju.

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.