FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Firma Handlowo Produkcyjna ZET-POL Janusz Zadęcki
Numer weterynaryjny: 12080302

telefon:
693 076 376
12 389 94 21
41 383 62 82
e-mail:
zetpol@onet.eu
www:

Odsłon: 6708

Informacje o produktach

Zet-Pol Janusz Zadęcki to przedsiębiorstwo zajmujące się ubojem trzody chlewnej, rozbiorem mięsa wieprzowego oraz przetwórstwem mięsnym od 1991 r. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Czaple Małe w województwie małopolskim. Zakład jest w pełni dostosowany do wymagań unijnych, a także posiada wdrożony system HACCP, zapewniający bezpieczeństwo każdego etapu produkcji żywności. Od 2006 roku ubojnia została przeniesiona do nowego budynku w Charsznicy przy ulicy Żarnowieckiej 12 wyposażonego w zmechanizowaną linię do uboju trzody chlewnej i bydła.

Miesięcznie ubojowi poddawanych jest około 2400 sztuk trzody chlewnej, które następnie po etapie rozbioru trafiają w postaci elementów mięsnych do sklepów firmowych Zet-Pol oraz masarni i  sklepów spożywczych zlokalizowanych w województwie małopolskim, śląskim oraz świętokrzyskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zet-Pol to także producent doskonałych wyrobów mięsnych- szynek, wędzonek, kiełbas cienkich oraz produktów podrobowych. Najbardziej rozpoznawalnym wyrobem zakładu jest Rogal Mnicha, kiełbasa produkowana z najlepszych gatunków mięs, która została wyróżniona na Festiwalu Smaków w Miechowie oraz w Krakowie. Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszy się kiełbasa wiejska, swojska, salceson golonkowy, kabanos wieprzowy  oraz szynka Eko- tradycyjna z liściem laurowym.

Ostatnio wśród nowości produktowych pojawiły się: kiełbasa jałowcowa oraz kaszanka meksykańska na ostro.

Wędliny Zet-Pol sprzedawane są w sklepach firmowych zlokalizowanych w Miechowie przy ulicy Warszawskiej 14, Charsznicy przy ul. Żarnowieckiej 30, w Iwanowicach, Czaplach Małych oraz w sklepach spożywczych na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Właściciele i Pracownicy Zet-Pol

 

 

 

 

Czytaj także:

 

 

Półtusze wieprzowe – świętokrzyskie, małopolskie, śląskie...