FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Hańderek Sp. Jawna - Zakład Przetwórstwa Mięsnego
Numer weterynaryjny: 24020310

telefon:
33 817 71 94
33 817 67 18
e-mail:
zamowienia@handerek.com.pl

Odsłon: 13340

O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego HAŃDEREK rozpoczął działalność w 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w Buczkowicach, miejscowości graniczącej ze Szczyrkiem. Od początku obecności na rynku w firmie przywiązywano najwyższą wagę do jakości produktów i tworzenia oferty spełniającej oczekiwania konsumentów.

 Do dynamicznego rozwoju firmy przyczyniły się rodzinne tradycje właścicieli: Wojciecha i Pawła Hańderek w wytwarzaniu wędlin, dzięki którym produkowane przez zakład wyroby szybko zyskały szerokie grono nabywców. W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej, w latach 2001 - 2003, zakład został w całości zmodernizowany i dostosowany do wymogów unijnych. Na podstawie Decyzji Powiatowego Lekarza Weterynarii z dnia 02.09.2004 zakład otrzymał uprawnienia do handlu z krajami Unii Europejskiej.

 

W obliczu rosnących wymagań konsumentów, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa produktów, w firmie został wdrożony system zapewnienia jakości zdrowotnej żywności - HACCP. Jego efektywne funkcjonowanie wpływa na poprawę organizacji pracy w zakładzie, ciągłe doskonalenie jakości, bezpieczeństwa i powtarzalności produkowanych wyrobów, a dzięki temu poszerzanie rynku zbytu. Ciągłe unowocześnianie technologii produkcji, wdrażanie odpowiednich systemów zarządzania oraz stałe szkolenie personelu sprawiają, że oferowane przez firmę produkty spełniają najwyższe normy jakości.


Asortyment wyrobów produkowanych przez zakład HAŃDEREK jest zróżnicowany, dzięki czemu może zaspokoić wymagania szerokiego grona smakoszy.

Znaczącą grupę w ofercie firmy stanowią wędzonki, które są produkowane według tradycyjnych, staropolskich receptur z najwyższej jakości mięsa. Dzięki swoim walorom smakowym i tradycyjnej estetyce wykonania są one wysoko oceniane przez konsumentów.

W ofercie firmy obok wędzonek znajdują się również: grupa szynek wieprzowych parzonych, szeroki asortyment kiełbas oraz wyroby podrobowe.

Zakład oferuje także bogaty wybór mięs, które obok wędlin cieszą się popularnością wśród wielu znakomitych restauratorów Podbeskidzia i nie tylko.

 

Produkty firmy HAŃDEREK można nabyć w kilkunastu sklepach firmowych i patronackich na Podbeskidziu oraz na Śląsku a także w wielu hurtowniach i sklepach detalicznych na terenie Polski. Znaczną grupę wśród klientów firmy stanowią, obok odbiorców detalicznych i hurtowych, liczne ośrodki gastronomiczne, pensjonaty i hotele. Wszystkim swoim partnerom handlowym firma dostarcza produkty własnym transportem a grupa kompetentnych przedstawicieli handlowych służy pomocą w doborze produktów oraz dba o odpowiedni poziom serwisu.

Dynamiczny rozwój oraz rzetelne partnerstwo w biznesie przyczyniły się do otrzymania przez firmę wielu wyróżnień. Między innymi kilkakrotnie uhonorowano firmę tytułem "Gazela Biznesu", który jest przyznawany dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. W 2006 roku zakład został ogłoszony zwycięzcą w konkursie "Przedsiębiorca Roku", organizowanym przez starostwo Powiatu Bielsko-Biała i otrzymał statuetkę "Lauru Dębowego". Wskaźniki, które kapituła nagrody brała pod uwagę dokonując oceny nominowanych to: stosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych systemów zarządzania, wzrost zatrudnienia, podejmowanie działań proekologicznych, osiąganie stałego wzrostu sprzedaży oraz sponsorowanie przedsięwzięć kulturalnych i sportowych. Statuetka "Lauru Dębowego" jest dla firmy Hańderek zaszczytnym wyróżnieniem oraz potwierdzeniem, iż podjęta strategia działania jest właściwa. Zarówno dla właścicieli firmy jak również zespołu pracowniczego otrzymana nagroda jest bardzo cenna oraz stanowi motywację do dalszego doskonalenia produkcji oraz serwisu usług.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów. Mamy nadzieję, że spotkają się one z Państwa aprobatą i dołączą Państwo do licznego grona naszych partnerów handlowych. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom zarówno w kwestii jakości produktów jak również pod względem poziomu obsługi oraz warunków współpracy, do której serdecznie zapraszamy.


Czytaj także:

 

Kiełbasa podwawelska, parówki z szynki czyli energetyczne posi...

Posiłek pod chmurką – wielkie grillowanie!

Wielkanoc z wędlinami Hańderek

Schab tradycyjny śląski nagrodzony - Hańderek

 

 

Wielkie grillowanie trwa!

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradycyjne szynki od producenta ze śląskiego

 

 

 

 

 

Karnawałowe przekąski z wędlinami Hańderek

 

 

 

 

 

 

Charles Daigneault z MasterChefa promuje markę HAŃDEREK

 

 

 

 

 

 

 

 

ZPM Hańderek o marketingu w branży mięsnej

 

 

 

 

 

 

Rozsmakuj się w wieprzowych wędlinach light

 

 

 

Kiełbasa biała parzona oraz Szynka z dymnej chaty - Hańderek

Boczek Dymiony i Kiełbasa Herbowa ZPM Hańderek - najlepsze produkty dla handlu detalicznego nagrodzone certyfikatem "Doceń polskie"

CHLUBA DOMU – markowe wędliny na polskie stoły

Wędliny z Dymnej Chaty- nowości Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Hańderek

Wędliny Biesiada Polska- szlachecki smak

Boczek Dymiony i Kiełbasa Herbowa uhonorowane godłem "Doceń Polskie"

 

Zapraszamy do sklepów firmowych:

BIELSKO-BIAŁA

 •    ul. 11 Listopada 9
 •    ul. 11 Listopada 70 (róg z ul. Szkolną)
 •    ul. Stawowa 29
 •    ul. Partyzantów 156 (sklep w Biedronce)
 •    ul. Jutrzenki 21

ŻYWIEC

 • ul. Komorowskich 111a
 • ul. Żeromskiego 17a 
 • ul. Dworcowa 23
 • ul. Jagielońska 23
 • ul. Pod Górą 1

 INNE

 • Buczkowice, ul. Nadbrzeżna 821
 • Węgierska Górka, os. XX-lecia (mini centrum handlowe

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Więcej o ofercie firmy

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.