FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Jelita naturalne, przyprawy, dodatki do żywności, maszynki do mięsa, siatki do szynek- Stanpol-bis

telefon:
52 349 41 63
e-mail:
stanpolbis@onet.pl
www:

Odsłon: 12985

Informacje o firmie

Firma Stanpol-bis to przede wszystkim doświadczenie i innowacja. Nasza firma istnieje od 1994 roku. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu przemysłu mięsnego i gastronomii.

Podstawowy asortyment firmy to jelita naturalne, osłonki poliamidowe, białkowe, kolagenowe a także przyprawy, mieszanki i dodatki do żywności. W ofercie dostępne są również siatki i przędze wędliniarskie, sitka do maszynek ręcznych, a także drobny sprzęt masarski taki jak maszynki, nożyki, noże i odzież ochronna.

Produkty firmy skierowane są w dużej mierze dla zakładów mięsnych, masarni, restauracji, firm cateringowych oraz dla prywatnych rzeźników i klientów indywidualnych.

Przy współpracy z firmami najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też jesteśmy elastyczni na zmieniające się potrzeby. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam ciągle poszerzać naszą ofertę o nowy asortyment. Wyspecjalizowana kadra firmy doradzi i dobierze odpowiedni produkt.

Dlaczego warto z nami współpracować? Warto, bo mamy duże doświadczenie i współpracując z nami możecie być pewni, że zakupiony produkt jest najwyższej jakości, posiadamy bogatą ofertę, jesteśmy solidni, rzetelni i profesjonalni.

Główna siedziba firmy mieści się w Białych Błotach przy ulicy Szubińskiej 83, w Inowrocławiu przy ulicy Plebanka 3 posiadamy oddział firmy. Sprzedaż prowadzimy w naszych punktach handlowych od poniedziałku do piątku 8-16 (w soboty od 9-13 w określonych okresach roku). W przypadku umowy współpracy regularnie dostarczamy zamówiony towar do siedziby firmy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, bo warto z nami współpracować.

  

Oddział firmy Stanpol-bis:

Inowrocław, ul. Plebanka 3

tel. 52 357 41 06

 

Czytaj także:

 
 

Zaopatrzenie przetwórstwa mięsnego - Stanpol Bis, kujawsko-pomorskie

 
 
 
Jelita i osłonki do kiełbas Stanpol-Bis
Maszynki do mielenia mięsa, nadziewarki do kiełbas –kujawsko-pomorskie
Osłonki do kiełbas, przyprawy do żywności dla gastronomi i zakładów mięsnych- kujawsko-pomorskie


   

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.