FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Kebab drobiowy, cielęcy Diamondkebab- P.P.H.U.Supermeat s.c.

telefon:
790 790 051
607 248 287
533 312 233
e-mail:
kebab@diamondkebab.pl

Odsłon: 6025

Informacje o produkcie

Diamond Kebab to produkt, który jest wynikiem analizy polskiego rynku gastronomicznego- kebab w 100% naturalny i nie posiadający substancji chemicznych oraz konserwantów. Nazwa produktu doskonale odzwierciedla jego jakość- jakość diamentu. Diamond Kebab jest produktem najwyższej jakości, jedynym nieposiadający środków chemicznych.

W otaczającym nas życiu jest już wystarczająco dużo toksyn, by dodatkowo zatruwać nimi konsumowaną przez nas żywność. Producent SUPEMEAT S.C. gwarantuje w 100%  naturalność, jakość i pradawny smak orientu.

Jakość i smak produkty zawdzięczają przede wszystkim temu, że nie posiadają żadnych substancji chemicznych oraz niebezpiecznych dla organizmu alergenów. Są w 100% naturalne i zdrowe (nienastrzykiwane wodą solanką).

 

Supermeat poleca:

- Kebab surowy drobiowy- (kurczak) oparty tylko i wyłącznie na polskim świeżym surowcu, który podlega surowym zasadom kontroli Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii. Skierowany do klientów prowadzących lokale gastronomiczne ceniących sobie doskonały, naturalny smak i wysoką jakość. Dzięki swej wydajności jest to bardzo korzystny cenowo produkt.

- Kebab surowy cielęcy

- Kebab pieczony- skierowany do klientów, którzy nie mają możliwości przyrządzenia kebabu w swoich lokalach. Produkt jest pakowany hermetycznie w gramaturze odpowiadającej zamówieniu klienta.

- Tortilla - występuje w dwóch rozmiarach o średnicy 25 cm i 30 cm. Pakowana jest po 18 sztuk w worku ze struną, aby zachować świeżość po otwarciu przez dłuższy okres czasu. Produkt to dodatkowa oferta firmy, której celem jest ułatwienie działalności gastronomicznej klientom oraz zapewnienie im wysokiej jakości i oryginalności serwowanego przez nich kebabu.

- Sambal, sos ostry- czy można wyobrazić sobie oryginalny kebab bez ostrego sosu? Serwując dania orientalne nie możemy zapomnieć o sambalu, który nadaje potrawie niepowtarzalny smak i piekielną ostrość, przywołując wspomnienia z wakacji w krajach basenu morza śródziemnego.

 

Franczyza

Oferta skierowana jest dla osób posiadających kapitał, potrzebujących pomocy doświadczonych fachowców w osiągnięciu dochodowego biznesu w dziedzinie gastronomii. Nasza wieloletnia praktyka, sumienność oraz rzetelność z pewnością pomoże w osiągnięciu wielu sukcesów.

Czytaj także:

 

 

 

 

Kebab bez alergenów - producent

 

 

 

 

Kebab dla restauratorów - 100% naturalny

 

 

 

Kebab bez konserwantów

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.