FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kebab drobiowy, cielęcy Diamondkebab- P.P.H.U.Supermeat s.c.

telefon:
533 312 233
512 45 51 51
607 24 82 87
e-mail:
kebab@diamondkebab.pl

Odsłon: 5334

Informacje o produkcie

Diamond Kebab to produkt, który jest wynikiem analizy polskiego rynku gastronomicznego- kebab w 100% naturalny i nie posiadający substancji chemicznych oraz konserwantów. Nazwa produktu doskonale odzwierciedla jego jakość- jakość diamentu. Diamond Kebab jest produktem najwyższej jakości, jedynym nieposiadający środków chemicznych.

W otaczającym nas życiu jest już wystarczająco dużo toksyn, by dodatkowo zatruwać nimi konsumowaną przez nas żywność. Producent SUPEMEAT S.C. gwarantuje w 100%  naturalność, jakość i pradawny smak orientu.

Jakość i smak produkty zawdzięczają przede wszystkim temu, że nie posiadają żadnych substancji chemicznych oraz niebezpiecznych dla organizmu alergenów. Są w 100% naturalne i zdrowe (nienastrzykiwane wodą solanką).

 

Supermeat poleca:

- Kebab surowy drobiowy- (kurczak) oparty tylko i wyłącznie na polskim świeżym surowcu, który podlega surowym zasadom kontroli Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii. Skierowany do klientów prowadzących lokale gastronomiczne ceniących sobie doskonały, naturalny smak i wysoką jakość. Dzięki swej wydajności jest to bardzo korzystny cenowo produkt.

- Kebab surowy cielęcy

- Kebab pieczony- skierowany do klientów, którzy nie mają możliwości przyrządzenia kebabu w swoich lokalach. Produkt jest pakowany hermetycznie w gramaturze odpowiadającej zamówieniu klienta.

- Tortilla - występuje w dwóch rozmiarach o średnicy 25 cm i 30 cm. Pakowana jest po 18 sztuk w worku ze struną, aby zachować świeżość po otwarciu przez dłuższy okres czasu. Produkt to dodatkowa oferta firmy, której celem jest ułatwienie działalności gastronomicznej klientom oraz zapewnienie im wysokiej jakości i oryginalności serwowanego przez nich kebabu.

- Sambal, sos ostry- czy można wyobrazić sobie oryginalny kebab bez ostrego sosu? Serwując dania orientalne nie możemy zapomnieć o sambalu, który nadaje potrawie niepowtarzalny smak i piekielną ostrość, przywołując wspomnienia z wakacji w krajach basenu morza śródziemnego.

 

Franczyza

Oferta skierowana jest dla osób posiadających kapitał, potrzebujących pomocy doświadczonych fachowców w osiągnięciu dochodowego biznesu w dziedzinie gastronomii. Nasza wieloletnia praktyka, sumienność oraz rzetelność z pewnością pomoże w osiągnięciu wielu sukcesów.

Czytaj także:

 

 

Kebab bez alergenów - producent

 

 

 

 

Kebab dla restauratorów - 100% naturalny

 

 

 

 

Kebab bez konserwantów