FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

KLICH-POL

telefon:
602 262 485
608 412 192
600 306 554
e-mail:
klich-pol@wp.pl
biuro.klich-pol@wp.pl

Odsłon: 8912

Produkty Klich-Pol

Firma KLICH-POL to stabilny i wiarygodny kontrahent biznesowy, który działa w branży mięsnej od 1987 roku. Handluje mięsem i elementami pochodzącymi z rozbioru półtusz wieprzowych, ćwierci wołowych, podrobów oraz drobiu. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie handlowe zaowocowało współpracą z polskimi oraz  zagranicznymi firmami. Produkty KLICH-POL dostarczane są do czołowych polskich zakładów mięsnych oraz odbiorców zagranicznych.

W relacjach biznesowych KLICH-POL stawia na zaufanie kontrahentów, wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz konkurencyjność. Celem firmy są długoletnie relacje z Klientami oparte na zaufaniu i przynoszące satysfakcję obu stronom.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą mięs świeżych i mrożonych KLICH-POL oraz kontaktu telefonicznego na temat cen, transportu, załadunku oraz innych szczegółów transakcji.

Mięso:

- Mięso wieprzowe

- Mięso wołowe

- Trimming wieprzowy lub wołowy

- Podgardle z/sk, b/s

- Boczek

- Szynka

- Łopatka

- Karczek

- Schab

 

Podroby:

- Wątroba wieprzowa, wołowa

- Serca wieprzowe, wołowe

- Płuca wieprzowe, wołowe

- Flaki

- Ozory

 

 

Tłuszcze:

- Słonina

- Tłuszcz twardy

- Tłuszcz miękki

- Sadło

- Łój

 

Siedziba

Firma KLICH-POL
Andrzej Klich
Olewin 44
32-300 Olkusz
NIP PL 6370106716

Biuro

Firma KLICH-POL
Andrzej Klich
Ul. Kazimierza Wielkiego 29
32-300 Olkusz
Tel. 600 306 554
Andrzej Klich - 602 262 485
Szymon Klich - 608 412 192
Jakub Klich - 534431114

Chłodnia

OPERIS Sp. z o.o.
Ul. Rybnicka
44-238 Czerwionka-Leszczyny

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.