FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Marks Sp. z o.o.-Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Numer weterynaryjny: 10180302

telefon:
62 78 32 851
62 78 32 801
62 78 32 802
603 660 956
e-mail:
sylwester@marks.biz.pl
marks@marks.biz.pl

Odsłon: 18730

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MARK'S" to firma nowoczesna, dynamiczna, odwołująca się do bogatych tradycji sięgających 1991 roku. Już od pierwszych dni firma stawiała na wysoką jakość, niepowtarzalny smak oraz zadowolenie klientów. Nowoczesne obiekty i linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów i dają gwarancję bezpieczeństwa dla produkowanej przez nas zdrowej żywności. Wdrożone procedury HACCP gwarantują rygorystyczne przestrzeganie higieny na wszystkich etapach produkcji.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego oraz szeroką gamę wędlin, konserw, pasztetów i przetworów mięsno - warzywnych poprzez stale rozwijającą się sieć własnych sklepów firmowych i hurtowni. Współpracujemy również z największymi sieciami handlowymi w Polsce, również w zakresie usługowej produkcji marek własnych.

 Po wstąpieniu naszego kraju do struktur Unii Europejskiej nastąpił dynamiczny rozwój eksportu produktów naszej firmy.

Celem rozdzielenia produkcji i handlu z dniem 01.01.2010 utworzono spółkę handlową PPHU "MARK'S" Sp. z o.o., która zleca wykonywanie określonych produktów dotychczasowej firmie Z.M. "Marko-Walichnowy" Sp. z o.o.

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki uznaniu naszych klientów oraz wysokim standardom produkcji, nasze wyroby uzyskały liczne nagrody i wyróżnienia podczas targów, wystaw oraz konkursów. Szczególnym wyróżnieniem jest dla nas :

 

  • Złoty Medal dla Golonki Walichnowskiej POLAGRA 1999
     
  • Złoty Medal dla Szynki Walichnowskiej POLAGRA 2001Dla zwiększenia popytu na nasze produkty podejmujemy różnorodne działania dostosowujące nasze wyroby do potrzeb konkretnych odbiorców między innymi poprzez wprowadzenie towarów z certyfikatem HALAL.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, sklepów firmowych oraz hurtowni patronackich.

Czytaj także:

 

Gołąbki od firmy Marko Mark's

 

 

 

 

Naturalne wyroby tradycyjne z województwa łódzkiego, polecamy Szynkę Walichnowską i Golonkę Walichnowską

 

 

 

 

 

Golonka Walichnowska – dania gotowe dla hurtowni, sklepu, restauracji

 

 

 

 

 

 

 

Golonka w sosie własnym i golonka z grochem PPHU „MARK’S” – nowe dania gotowe

 

 

 

 

 

 

 

Golonka peklowana oraz szynka - od firmy Marko Mark's Walichnowy

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.