FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Masarnia "Smak Tradycji"
Numer weterynaryjny: PL10120307WE

telefon:
44 684 07 26
600 077 753
608 640 848
e-mail:
masarnia@smaktradycji.com.pl

Odsłon: 4425

O firmie

Masarnia "Smak Tradycji" zlokalizowana jest w miejscowości Radziechowice Drugie, koło Radomska w woj. łódzkim. 
Została wybudowana w 2008 roku.
 

W lipcu 2013 zakład uzyskał zezwolenie weterynaryjne UE.
Od początku istnienia masarnia ukierunkowana jest na produkcję wędlin tradycyjnych, wędzonych wyłącznie w komorach opalanych drewnem na zimno i na gorąco.

Wszystkie wędliny produkowane są z mięsa świeżego, pewnego pochodzenia posiadającego atest weterynaryjny.
Do produkcji używane są wyłącznie najlepsze i najbardziej aromatyczne przyprawy, które nadają wędlinom wyjątkowy smak - smak prawdziwie tradycyjnych polskich wędlin.

Prowadzona jest przez masarzy i wędliniarzy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin. Stosowane receptury doskonalone są przez pokolenia.

 

W ofercie zakładu można znaleźć:

- karczek tradycyjny, boczek tradycyjny, schab tradycyjny, szynkę tradycyjną

- pasztet, karczek pieczony, szybke pieczoną, schab pieczony,

- baleron dojrzewający, szynkę dojrzewającą, schab dojrzewający,

- serdelki, kiełbasy, pasztetową, szynkową, kaszankę, mielonkę.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.