FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Maszyny do rozbioru drobiu- Dromasz Sp. z o.o. Sp.K.

telefon:
605 55 99 25
509 70 70 21
+48 44 7325710
e-mail:
l.famulski@dromasz.pl
www:

Odsłon: 797

O firmie

DROMASZ to firma produkująca maszyny i części dla drobiarstwa.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wyposażeniu ubojni drobiu.

Firma zapewnia swoim klientom technologiczne linie uboju, patroszenia i rozbioru przystosowane do każdego rodzaju drobiu.

O wysokiej jakości produktów i usług świadczy współpraca z partnerami ze Wschodu jak i z Zachodu.

Wysoko wykwalifikowana kadra pozwala na stałe udoskonalanie produkcji poprzez wdrażanie nowości technologicznych.

Jako elastyczna firma DROMASZ pracuje zarówno na podstawie projektów wykonanych przez własnych specjalistów lub na projektach przedłożonych przez klientów.

 

 

W swojej ofercie DROMASZ posiada:


- urządzenia do uboju drobiu;


- maszyny i urządzenia do obróbki drobiu;


- prasy do pierza;


- pompy podrobów;


- przenośniki łańcuchowe podwieszone;


- przenośniki taśmowe;

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.